Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hónappal szakÍtás után ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónappal szakÍtás után ki hogyan érezte magát? Mikortól kezdett kevésbé fájni és hiányoznia másik? Mikortól kezdtek elmúlni az érzések iránta?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Régebben jobban fájt mint mostanában. Volt olyan szakítás, amit szerintem 1-2 év alatt hevertem ki.


A legutolsó szakításom 1,5 hónapja volt. Már nem hat meg.

Meg azért a szakítás nem derült égből jön. Lehet hónapok óta voltak jelek csak nem vetted figyelembe.

2023. okt. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kitana. ***** válasza:
100%

Három hónappal később már teljesen jól, kb másfél hónapig éreztem rosszul magam, de segített, hogy egyrészt egy hatalmas logikátlan fszágnak gondoltam az indokát a szakításra, emiatt inkább mérges voltam, nem pedig hiányzott, aztán észrevettem, hogy sokkal jobban telnek a napjaim egyedül, több az energiám, összeszedettebb vagyok, stb. Úgyhogy így nem volt nehéz rájönni, hogy ez egy jó dolog, hogy így alakult.

Szóval koncentrálj arra, hogy mik azok a rossz dolgok, amiktől így megszabadultál :D

2023. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ attól is, hogy milyen hosszú kapcsolatról beszélünk. A 12 éves kapcsolatom végét nagyon megszenvedtem, pedig én akartam már kilépni belőle. Olyan sokáig éltünk együtt, hogy mindent a kapcsolatunkhoz alakítottunk, ezért totálisan új életet kellett kezdenem minden téren. Ez tovább tartott 3 hónapnál, talán fél év volt, mire kezdett körvonalazódni az új életem.


Voltak ennél rövidebb kapcsolataim, 5 éves és 1 éves kapcsolatok, amiken sokkal könnyebben tettem túl magam, ez nem feltétlen jelenti azt, hogy őket kevésbé szerettem, de mivel egyszer már átéltem egy hatalmas szakítást, ezek már sokkal egyszerűbben lezárultak ahhoz képest. Az 1 éves kapcsolatomban, mivel távkapcsolat volt, nem is kötődtem annyira, hiszen csak hétvégente találkoztunk, mondhatni, hogy alig tűnt fel, mikor vége lett.

2023. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 2 éves kapcsolatom ért véget fél éve, és még mindig nem tettem túl magam rajta, sőtt, egyre rosszabb.
2023. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amikor kiderült hogy milyen igazából, akkor azonnal elmúlt.
2023. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azon volt nehéz túltenni magam, hogy miért álltam egyáltalán szóba vele, miért pazaroltam 1,5 évet az életemből egy ilyen emberre.
2023. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú kapcsolat volt? Miért szakítottatok?
2023. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 8 hónapos kapcsolatomat volt 7 hónap megemészteni. Ő szakított és én nem számítottam erre. Tetézte azt, hogy osztálytársak voltunk, tehát ez egy gimis sztori, életem első olyan szakítása, amit nem én kezdeményeztem. Ő összejött utána egyből valakivel, akibe már akkor szerelmes volt, amikor mi még együtt voltunk, csak kivárta, amíg lesz a csajnál esélye. Hát az első 3 hét volt a legrosszabb, nem is nagyon ettem, folyton rá gondoltam, sírtam, nem tudtam koncentrálni semmire. Aztán kicsit jobban lettem de akkor kiderült hogy összejött ezzel a lánnyal. Az jó szar volt. 3 hónap után még nem voltam túl rajta, olyan 4 hónap után kezdtem jól lenni, de akkor se teljesen, csak picit már látszott a változás. Mások is mondták. Aztán akkor jött a nyár és nem láttam őt végre. De tudtam hogy szeptemberben úgyis tali... Úgyhogy augusztus végén visszaestem, szeptemberben még rossz volt, mert akkor totál levegőnek nézett, nem köszönt vissza meg ilyenek. Aztán októberben amikor már 7 hónapja szakítottunk léptem túl rajta. Amúgy annyi volt a titkom, hogy elfoglaljam magam, barátok, új hobbi, sok buli, pasizás (de nem komoly célból). Akkor októberben amúgy meg is tetszett más úgy komolyabban, de nem jöttünk össze :D
2023. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Másfél év után lett vége a kapcsolatunknak. 3 hónap telt azóta el. Minden hónapban megszabadulok egy tőle kapot tárgytól. Most pl a közös képeket fogom felgyújtani + egy hozzá írt levelet. A tőle kapott gyűrű pedig a Dunában fog landolni. Lehet hogy gyerekesnek tűnik, de nekem ezek a kis rituálék segítenek. Még mindig fáj, és nincs olyan nap hogy ne jutna az eszembe... egyszer csak túl leszek rajta.
2023. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

MI 2 év 8 hónapig voltunk együtt, együtt laktunk, elsőnek albérletben, aztán az apja lakásában, amit együtt újítgattunk fel, együtt bútprpztunk be. Volt két közös állatunk is (a hörcsög már nem él, a cica most velem van), hatszor voltunk külföldön együtt, itthon még annál is többször.

3 hónap telt el és borzasztóan szeretem, nincsenek rá szavak, hogy mennyire, és hogy mennyire hiányzik, minden egyes nappal csak egyre rosszabb. Hiába járok pszichológushoz, hiába próbálkozom ilyen apró dolgokkal, hogy jobban legyek, egyszerűen nem használ semmi, és nagyon az öngyilkosság szélén vagyok. Borzasztóan fáj, szeretem, és hiányzik, és egyáltalán nem úgy tűnik, mintha bármikor is elmúlna, vagy legalább enyhülne. Ja és egyáltalán nem segít a helyzeten, hogy amikor szakított, azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot, egyedül szeretne lenni, erre már most egy másik lánnyal ismerkedik (aki egyébként a munkatársunk, mivel mi is együtt dolgozunk).

2023. okt. 11. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!