Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha valaki szórakozott Veled,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szórakozott Veled, viszont valamilyen szinten ragaszkodott is hozzád, ha lebukik ezzel hiányozni fog neki a másik fél?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal messzebb laktunk egymástól és 4 hónapig folyamatosan beszélgettünk találkoztunk többször is. Kiderül, hogy végig volt barátnője.Olyan szomorú vagyok..

És annyira nem értem..

Viszont amikor többször leakartuk zárni ami kettőnk között volt vagy megbeszélni mi legyen, mindig viszakozott és sehogy sem akarta hogy vége legyen, vagy hogy ne beszéljünk többé. Mint kiderül olyankor is írt ugyan úgy folyamatosan, amikor a barátnőjével volt meg telefonált is. Rengeteget veszekedtek emiatt.Egésznap beszélgettünk. Nekem emberileg hiányzik, bármekkora szemét dolog is volt ez tőle. Nincsennek barátaim és nincs is kivel beszélgetnem. Olyan személy aki megértene, vagy bármikor bármit megbeszélhetnék vele. Komoly mélly beszélgetések szintjén.Egyszerűen nem tudok kapcsolódni az emberekhez. Vele viszont ez ment ami nekem nagyon ritka. Valószínű az, hogy neki is hiányzom majd?



2023. febr. 13. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Kicsit biztosan
Valaha még megkeres majd, vagy megpróbál kapcsolatba lépni Veled
7 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem is te, de egy harmadik fél ugy néz ki neki hianyzik a párja mellett a kapcsolatába.
2023. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Olyan komoly, mély beszélgetéseitek voltak, hogy azt elfelejtette megemlíteni, hogy kapcsolatban van. Ha ebben hazudott, másban is hazudhatott. Én a helyedben elengedném ezt a srácot.
2023. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"mindig viszakozott és sehogy sem akarta hogy vége legyen"

Biztos, hogy ő is párkapcsolatra gondolt kettőtök közt?

2023. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2: Szerintem is az lehet, hogy vannak emberek, akik nem a lelkükből beszélgetnek, hanem figyelik, a másiknak mire van szüksége, és azt hazudják, hogy ők pont olyanok. (Csak azt nem igazán értem, ez nekik mire jó!) Ha valaki el van foglalva a saját érzéseivel, gondolataival, akkor nem figyeli a másikat eléggé és nem veszi észre, hogy ezt csinálja.
2023. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van, csak az furcsa, hogy már előtte is rég ismertem.Amikor még csak barátként beszélgettünk is ugyanolyan volt. Volt 5 hónap kimaradás, de 1-2 évig beszélgettem vele..így emiatt is hiányzik..
2023. febr. 13. 19:40
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem nagy falat, akármennyire hiányzik nincs jelentősége, mert hazudott végig a szemedbe.

Hiába a lelkizés, barátok /vagy több/ nem kamuznak egymásnak.

2023. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"már előtte is rég ismertem"

És nem tudtad, hogy barátnője van?

Mióta van ez a barátnője?

És más sem derült ki róla, a jelleméről korábban?

2023. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten kötődsz hozzá, és valószínű Ő is hozzád. Ennyi ideig fenntartani egy beszélgetős kapcsolatot érzés nélkül nem lehet. Főleg nem, ha napi szinten zajlik.
2023. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudtam nem is volt semmi jele hogy barátnője lenne. 12 nappal hamarabb jöttek össze..
2023. febr. 13. 19:56
 10/14 anonim ***** válasza:
9: De durva. És mikor és hogy mondta ezt el?
2023. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!