Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mennyire reális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire reális szakítóok az ha megtagadja valaki az együttalvást, egyetlen alkalommal?

Figyelt kérdés

A kérdésem rólam szól, aki férfiként megtagadta hogy az egyik éjszakát a párommal töltsem, hiába kérlelt.

Mivel semmi kedvet és erőt nem éreztem ezen a hétvégén arra, hogy megfázva is végig szexeljem vele az éjszakát, ezért ez egy nagyonis jogos döntésem volt.

A szakítást nem mondta ki, de kimondatlanul is egyértelmű volt számomra a másnapi viselkedéséből. Én pedig nem is akarom így vele folytatni. De attól tartok hogy szokása szerint majd meggondolja magát és vissza akarja állítani a kapcsolatot.

Ti hogyan fogadnátok az ilyen viselkedést?

Csak a nőnek van joga megtagadni a szexet?



2023. okt. 22. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Háát, tüzes a nő, de nem túl empatikus.
2023. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Akármi lehet szakító ok. Ha valaki nem boldog egy kapcsolatban, akármilyen okból kifolyólag, akkor logikus lezárni. De gyanítom, hogu ebben az esetben nem csak ennyi a sztori, amit itt leírtál.
2023. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is mondta meg fogja is mondani ugyanúgy mint én, hogy most nincs kedvem, fáradt vagyok. Amúgy ha látjuk hogy a másik beteg eszünkbe se jut a másikat szex miatt zaklatni úgymond hanem inkább aggódunk (egy kicsit) a másik miatt.

Mindkettő nemnek joga van ellent mondani, főleg ha beteg!

Azt tanácsolom hogyha netán újra akarná kezdeni a kapcsolatot, hogy ne menj bele, mert végtelenül önző meg lehet önbizalomhiányos is és megfog vele gyűlni a bajod máskor más téren is nemcsak szexuális élet mentén...

2023. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
A férfi is megtagadhatja a szexet, szíve joga. A nő meg akkor teszi ki amikor akarja.
2023. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

"De gyanítom, hogu ebben az esetben nem csak ennyi a sztori, amit itt leírtál."

Nyilván, a sztori sokkal összetettebb.

De a lényeg most ennyi, illetve annyi hogy tulajdonképpen nem is szexet kívánt, csak hogy vele aludjak. Csak hát ismerem, nem hagyott volna aludni az biztos.

Emellett nem lett volna számomra megfelelő, nem értem annyira rá.

De ezt ő nem értette meg, helyette bedurcázott. Én sem szeretem ha dróton rángatnának, szóval inkább vállaltam, és elutasító voltam vele szemben.

Elég furának találtam viszont hogy a szakítás oka konkrétan az hogy nem feküdtem le vele

2023. okt. 22. 22:23
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Betegen is elvárná hogy órákig szexeljetek? Szerintem örülj ha szakít. Nagyon önző, érzéketlen.
2023. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Elég lobbanékonynak, ingadozónak tűnik a nő, minek fárasztod magad egy akaratos hisztérikával?
2023. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha emiatt szakított, akkor menjen csak. Nem veszitesz semmit
2023. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neki ez az akkor keressen másikat, de meg találsz jobbat
2023. okt. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Dobd ki te! Most!
2023. okt. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!