Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tompithatnám a bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tompithatnám a bennem lévő fájdalmat?

Figyelt kérdés

Mostanában nehezebb időszakot élek meg. Rengeteget túlórázok, és kimerültnek érzem magam. A mai nap margórája, elhagyott a párom akivel 8 éve párkapcsolatban voltam. Minden előjel nélkül, mihelyst hazaértem a munkából, kaptam egy üzenetet hogy megismert valakit és vele szeretne lenni. Talán én nem vettem észre. Azt mondta tisztességes lezárást akar,az aki napokkal ezelőtt még én hozzám ért az ágyban. Teljesen összetörtem. Kevésnek érzem magam. Elméletileg munkatársa. Nem rég kezdett dolgozni ott és nem történt megcsalás, amit nem tudok elhinni, mert két szék közé nem ült volna. Egyszerűen azt érzem hogy egy nulla vagyok. Én mindig is "kevesebb voltam" nála. Nincs menő állásom, magas fizetésem. A munkám során sem öltözködhetek csinosan, nem úgy mint az a nő.. Azt érzem én csak egy koszos szakács vagyok.. Nem tudom mit tegyek, hogyan tompithatnám a bennem lévő fájdalmat?

26n


2023. okt. 29. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kapcsolatban folyamatosan kevesebbnek érzed magad a párodnál, akkor az a kapcsolat nem sokat ér. 26 éves vagy, találsz olyat, aki mellett egyenrangú lehetsz, és hidd el, nem az öltözködésen fog múlni.
2023. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy ilyenkor fáj. Nekem másfél hónapja ért véget a kapcsolatom és ugyanezt éreztem. Az a tanácsom, hogy ne próbáld meg elűzni a fájdalmat, hanem hagyd, hogy végig menjen rajtad. Ha szabadulni próbálsz tőle, csak annál rosszabb lesz. Foglald le magad, ha van időd, akkor menj el sportolni, barátokkal találkozni, vagy csak egyedül sétálni. Rendezd a gondolataidat, tarts számvetést a kapcsolatról, beszélj olyan emberekkel a szakításról, akikben megbízol és átérzik a helyzetedet. Én ezeket csináltam az elmúlt hat hétben, és mostanra valamelyest összeszedtem magam, de még nem vagyok az út végén. Hajrá, menni fog neked is!
2023. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

beszélgess emberekkel. velem is hasonló történt az segített hogy kibeszéled valakivel.

ha van kedved írhatsz nekem.

2023. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Te nem vagy egy koszos szakács! 8 évet élt veled, tehát igenis jó társ vagy. Lehet, hogy ezt a nőt is el fogja hagyni x év múlva, ha jön egy új. Akik így állnak hozzá mint ő, azoknál nincs igazi elköteleződés.

Engem is hagytak el már hosszú idő után. Aztán rájöttem, hogy nem én voltam a kevés, hanem a másik nem szeretett szívből.

Látszik hogy nem ugrálsz kapcsolatokba, tehát te komolyan veszed a dolgokat. Szerintem nincs jelentősége, hogy egy nőnek mi a szakmája, mert a személye a fontos. Van amikor a siker, a státusz megbolondít valakit. Én tartanék egy ilyen nőtől, mert nem tudni hogyan kezeli ezt.

Milyen különbség volt köztetek? Neked fontos, hogy a másik pl ne szakács legyen, hanem irodában dolgozzon? Nem lehet hogy eleve halálra volt ítélve a dolog, mert nagy a különbség?

2023. okt. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem TE vagy kevés, ez a férfi nem hozzád való és nem szeret. Aki szeretni fog, nem tesz majd ilyet. Örülj, hogy megszabadultál tőle és nem kell egyedül nevelni gyereket.
2023. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 hónapja ért véget egy hosszú kapcsolatom. Eleinte borzasztó rosszul éreztem magam, szerencsére barátaim próbáltak ebből kirángatni, kisebb nagyobb sikerrel. Nagyon változó volt a lelkiállapotom, volt, hogy nagyon jól éreztem magam és beláttam, hogy tényleg nem működik, de volt olyan is, hogy sírtam vissza mindent, őt, a családját, mindent. Majd elkezdtem naplót írni, írtam neki egy levelet az érzéseimről (amit nyilván nem küldtem el neki) és egyre jobb lett. Amint ki tudod magadból írni, rájössz arra, hogy mi is volt a baj, nem csak a pozitív emlékek jönnek fel, hanem a negatívak is. Újra elkezded magad értékelni és azzal, hogy beismered a problémákat egyre inkább tisztul ki a kép. Kitartást hozzá!
2023. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!