Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tompíthatnám a plafonró...

Hogyan tompíthatnám a plafonról leeső vízcseppek hangját?

Figyelt kérdés
Felmosó rongyot tettem az asztálra, ahol beázunk, de így is roppant idegesitő a hangja.

2016. jan. 12. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Na ne! Tehat nem az zavar hogy beaztatok hanem a vizcseppek hangja?

Ez kesz orulet :-)

2016. jan. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerelj oda egy ilyen hangtompítót


[link]

2016. jan. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Egy vödröt aláteszel, egy tiplit befúrsz a beázásba (gombostűbel is próbálkozhatsz), és egy vödörig érő cérnaszálat ráerősítve a vízcseppeket a cérnaszálon a vödörig vezeted. Garantáltan zajmentes.
2016. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a vödröt felviszed a padlásra, és abba gyűjtöd a vizet, a födém sem ázik át és nem rohad szét.
2016. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Este álmatlanul írtam ki a kérdést. :)

Köszönöm a válaszokat.

2016. jan. 12. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

első válaszolónak:

nyilván az is zavarja.

mi is beáztunk sajnos.

egyrészt a tető javítása rengeteg pénz, nem teli rá mindenkinek.

másrészt ha beázol, és még van is pénzed, mire találsz egy ácsot, és az el tud menni hozzád, majd adni egy időpontot, addig is ázol tovább...

mert most sem egyetlen esős nap volt, hanem több nap egymás után.

az ács meg nem arra vár egész évben, hogy te mikor hívod. ha szerencséd van, 1-2 hét múlva tud menni. de gondolom, ő is csak száraz időben, mert nem fog felmenni a vizes, csúszós tetőre, hogy leessen és lebénuljon... (ez csak az én tippem, de nem láttam még esőben tetőn senkit)

amúgy meg ha épp éjszaka ázol be, akkor tudomásul veszed, de nem fogsz telefonálgatni! ilyenkor pedig az a cél, hogy ne hallj ütemesen csobbanásokat egész éjjel. (00.05-kor kiírt kérdés!)


megoldásként - ha még aktuális - egyszerűen tegyél oda egy szivacsot. persze a szivacs a tálban/vödörben legyen!

2016. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Told oda úgy az edényt, hogy a falára essen, a széléhez közel. Nagy mennyiségnél is nagyjából zajmentes marad, és főleg nem csapódik.
2016. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!