Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Előfordult már veletek is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek is, hogy szakítás után belebotlottatok exetek új párjába és rácsodálkoztok, hogy milyen rossz pasi / nő, majd később továbbgondolva?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam egy rosszindulatú embernek, szóval rám nem igaz az, hogy direkt sárral dobálóznék valakire, mert mondjuk rossz dolog ért, ilyen egy szakítás is lehet.


Többször volt már, hogy volt barátnőimre rácsodálkoztam, hogy milyen szinten aluli pasival jöttek össze utánam. Aztán ezeket néha tovább szoktam gondolni, hogy mivan ha igazából én is ezen a szinten vagyok? Szóval én se vagyok igazából rossz pasi? Nyilván nem ettől függ valaki egoja, csak olyan fura, hogy mindig mást képzelek el fejben egy szakítás után, hogy na majd vajon milyen pasi lesz utánam és meglepődök, hogy ehhh ezz?


Aztán lehet igazából én is azon a szinten vagyok, vagy férfi szemmel tartom csak én csúnyának, az is lehet.

Nyilván heteroként nem is nekem kell tetszen.


De fordult már veletek is elő ez a gondolkodásmenet?


2023. nov. 4. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2023. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte zavart ez, én is hasonlót tapasztaltam mint te, kérdező. Hogy tőlem többnyire gázabb emberekkel jöttek össze. Aztán egy ideje már nem érdekel, ő élete és ő döntése.
2023. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én eléggé gáz vagyok a 175 cm hez 110 kg val. ebből a szempontból az exem új pasija egy főnyeremény.
2023. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen gondolatom.
2023. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Az exbarátnőm majd megkopasztja anyagilag a saját kényelme érdekében azt a pasit is, de előbb-utóbb minden férfi rájön erre és beleúnik.
2023. nov. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!