Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után törődött bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után törődött bele végleg az exetek a szakításba? A volt barátnőm nem tudom mikor áll le.

Figyelt kérdés

Még év elején szakítottam vele, nem láttam értelmét a folytatásnak. Több okom is volt rá. Az egyik az, hogy egyre többször voltak rosszindulatú, sértő megjegyzései mindenkire. Mindig csak panaszkodott és kritizált másokat. Pl. a kolléganői hogyan öltözködnek, a barátnői milyen unalmasak stb. stb. Fárasztó volt hallgatni, irritált is egy idő után.

A másik ok lehet durván fog hangzani de sokat felszedett magára és nem tudtam már felizgulni rá. Kicsit husi volt amikor összejöttünk de amikor szakítottunk már elérte a 100 kilót. Próbáltam segíteni, sok zöldséget meg más egészségesebb kajákat vettem, főztem is munka után, próbáltam rávenni közös sétákra de nem akart változtatni. Nem tudtam már mit tegyek, feladtam.

A szakítás után hetekig próbálkozott még, majd abbahagyta. Most van egy friss kapcsolatom egy aranyos nővel, a hír pedig gondolom eljutott az exemhez is mert újra elkezdett zaklatni. Ilyeneket írt, hogy miért kezdek egy buta libával, csak ahhoz ért, hogy jól nézzen ki, ez egy gebe stb. Egyszer kértem meg, hogy fejezze be, majd végül letiltottam. Ezután a barátnőmnek kezdett írkálni, hogy úgyis kevés lesz ő nekem, de ő is letiltotta. Tegnap meg észrevettem itthon az ablakomból, hogy kocsival elmegy itt lassan, közben bámul belefelé. Ki tudja hányszor tette már ezt. Gondoltam már rá, hogy egy közös ismerőst megkérek, szóljon neki, vagy szóljak én magam? Személyesen nem szeretnék vele beszélni. Az a szerencsém, hogy a barátnőm nem veszi ezt annyira komolyan, azt mondja kénytelen lesz beletörődni és elfogadni. Na de mikor?

Nektek volt már ilyen, hogy volt barátnő ilyeneket csinált?

34F



nov. 4. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha zaklat, feljelentheted. A felsoroltak alapján pedig egyértelmű.
nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkeresed akármilyen formában azzal pont az ellenkezőjét éred el, mert látja hogy nem szarod le.
nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2 hónap után, mikor anyukám elmondta neki, hogy terhes vagyok - valaki mástól

(már szakítottam amikor teherbe estem!)

nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7-8 év után is kepesztett az exem.
nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére csak 1 ilyen pasim volt.

Annyira idegesített, zaklatott, sírt a házunk előtt, hogy egyszer felszívtam magam és bébiszitter állást vállaltam Hollandiában :D csak ne lássam. Sajnos egy utcában laktunk.


De ott is hívogatott, miközben épp a gyerekeket láttam el, vagy a házban tettem vettem, vacsora alatt, amikor a családdal voltam.

Ha letiltottam facebookon, akkor Skypeon hívott, ha ott is, akkor telefonon, ha ott is, akkor másik számról... szerencsére "csak" néhány hónapig tartott a dolog de szó szerint beleőszűltem.


Meg magyarázta, hogy ő is munkát keres Hollandiában, és akkor együtt lehetünk... de hála az égnek nem lett belőle semmi.

nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!