Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerelmi kötéssel vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi kötéssel vissza tudom szerezni a srácot?

Figyelt kérdés
Ha választok egy ilyen szolgáltatást (már néztem neten, elég nagy a választék), akkor visszajön hozzám az expasim és otthagyja a mostani nőjét?

2023. nov. 5. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt
2023. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ostobaságot... Természetesen nem!
2023. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog.

Ezeknek a 99%-a kamu.

A szerelmi kötés (elméleti szinten, tegyük fel, hogy nem kókler csinálja) nem azt okozza, hogy szerelmes lesz, és veled akar lenni, hanem hogy nem tud elszakadni. Jelen esetben egyikôtök se tudja ezt a kapcsolatot lezárni, egymásra gondoltok, hiányzik és szenvedsz. De ettôl még lehet, hogy az életben többé nem beszélgetek, vagy egy 10 éves elcseszett házasság után menne hozzád vigasztalódni. Esetleg újra és újra elôvesz, mikor a csajával összevesznek.

Oda-vissza hat. Tehát te pont ezt a vágyakozást és hiányt fogod érezni. Nem fogsz tudni tovább lépni, mással ismerkedni, nem leszel újra szerelmes. Csak szenvedsz.

De jól hangzik, ugye?

2023. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon elszomorítotok!
2023. nov. 5. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek ilyesmiben, de ha valós dolog is lenne úgyse lenne beléd szerelmes újra. Inkább heverd ki, az idő, elfoglaltság segít.
2023. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is történne , egy tényleg hozzáértő ember csinálná.. akkor is csak szenvedne melletted, nem értené mit keres ott és folyamatosan boldogtalan lenne vagy feldúlt.
2023. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Talán lehetne, viszont ez átoknak minősül mind a 3 fél részére! Ha tényleg sikerülne és rejtélyes módon válna a mostani szerelmével szemben ellenségessé, akkor azt ő nem hagyná annyiban. Ha ő is fogékony a témára, rá is jön és talál segítséget. Akkor pedig ugyanúgy visszakerül a mederbe.


Én csak úgy pártolok szerelmi mágia használatát, ha valaki vagy valami megrontja az égből megírt helyes kapcsolatot. De ahhoz is először erős tisztítás szükséges és csak utána lehet visszaállítani az igazi kapcsolatot.


Egyébként ebben annyi tapasztalatom van, hogy páromat elszakította tőlem valaki. Nem rá akart kötni, eredetileg rám akart, én ellenben erősen spiritiszta személy vagyok, nem járt sikerrel, átkot hozott létre páromra, mentális problémát okozott rajta. Hosszú történet, sikerült visszaállítanom páromat, és ő élő bizonyíték az okkultizmus létezésére. Egyébként sámán-médium vagyok.


35/F

2023. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak jot kell választani
2023. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!