Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után van teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után van teljesen felszabadult fázis?

Figyelt kérdés

Nagyjából fél éve szakítottam, szépen váltunk el, azóta nem beszélünk. Úgy érzem jó úton vagyok, jobban érzem magam. Vágyok társra, szerelemre, de ha elkezdek ismerkedni valakivel (szimplán chatelés szinten) elkap a rossz érzés , nem vagyok biztos benne, hogy erre szükségem lenne, visszagondolok a történtekre és elveszik az érdeklődésem.

Lesz olyan időszak, mikor ez könnyebben fog menni, vagy egész addig nem, ameddig valakit meg nem szeretek?



nov. 10. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lesz.

Amennyiben a megfelelővel kezdesz el ismerkedni.


Munkahelyváltás közben én sok munkahelyen volt interjún, próbanapon, és rossz érzés fogott el, h erre van e szükségem ide akarok e járni...az emberek a közeg volt a kiábrándító inkább.

Aztán megtaláltam a megfelelőt úgy 7. alkalomra. Ott jófejek voltak a kollégák kezdetektől fogva.


De mozdulj is ki, ne csak a társkeresőkön élj.

nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Egyáltalán nem társkeresőzök, élem az életem és sokminden lefoglal, de ebben az online világban megesik, hogy "csak úgy" is rátalálnak az emberre.

nov. 10. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt meg le kell zongorázni.

Csak van egy kis időd beszélgetni írogatni, aztán ha nem olyan mint képzelted akkor be kell fejezni, és jöhet a következő.

nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van, aztán hogy visszatér-e az azelőtti állapot azt abban a fázisban úgysem tudod.
nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!