Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavart titeket, amikor elmúlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavart titeket, amikor elmúlt a kapcsolatotokban a "rózsaszín köd/nászutas" fázis? Ez szerelem még vagy már nem?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt, először a páromnál vettem észre, hogy már nem ér minden pillanatban hozzám, nem hívogat egyfolytában, kevesebb a szex, stb. Eleinte nagyon rosszul érintett, hogy már nem az rózsaszín köd fázis van, pláne, hogy nála múlt el először :D Mióta nálam sincs már, kevésbé zavar.

Titeket zavart, beszéltetek róla? Más "szintű" szerelemnek gondoljátok már ezt, vagy szerintetek ez már nem is szerelem?


2022. ápr. 6. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nálam sose volt ilyen rózsaszín köd .
2022. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabbnak és jobbnak gondolom azóta. Tudjuk hogy nem csak valami kamaszos őrület van köztünk hanem valódi kapcsolat.
2022. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem szerelem, hanem a szex az emberkével új, és elöntenek a hormonok. A szerelem mély, nem múlik el, ha valódi.
2022. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azoknál a kapcsolataimnál, ahol 1 év után elmúlt, előbb vagy utóbb mind véget értek.

A jelenlegi páromnál több év után sem érzem azt, hogy ez az érzés elmúlt volna, inkább átalakult, sokkal mélyebbé vált a szeretet/szerelem, sokkal jobban rezonálunk a másikra, tudjuk, hogy adott pillanatban mit érez(het), gondol(hat), minden sokkal mélyebb és teljesen természetes. Nincs bennem hiányérzet, hogy elmúlt volna a rózsaszín köd (korábbi kapcsolatokban volt, itt nem érzem ezt). Alig várjuk, hogy a másik hazaérjen, beszélgessünk, nevessünk, közös élményeket szerezhessünk vagy átöleljük a másikat.

Talán nem tudom megfelelően átadni ezt az érzést, de tényleg, ahogyan a 2-es válaszadó is írta, valahogy komolyabb és jobb.

2022. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon megviselt. Nem is tudom megmondani, mikor kezdtek el bekúszni a szürke hétköznapok. Lassan, szinte észrevétlenül történt. Az biztos, hogy a negyedik évfordulónkat már végigsírtam, hogy ez már sosem lesz olyan, mint volt. Lett helyette másmilyen. Nem jobb vagy rosszabb, csak más. Most, a 16.évfordulónál már csak legyintek, és megyek a dolgomra. Nagyon szerelmes és "hűvösebb" időszakok váltogatják egymást. Egy biztos: a kétségbeesés nem szexi.
2022. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
sose volt még ilyenem.
2022. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!