Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elfogadni, hogy pótolható vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadni, hogy pótolható vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen tudom azt elfogadni, hogy az exem pótolni próbál engem.


A történet annyi, hogy egy hete visszautasított, hogy az én erdekemben szakitsunk, mert nem akar engem lelkileg tonkretenni és mivel nagyon szeret csak jót akar nekem, és úgyis visszamegyek hozzá, mert szeretem annyira, hogy bármit tesz, őt fogom választani.


Most egy hete nem beszéltünk, de közös a munkahely , így 2x 3x látom sajnos heti szinten.

Van egy csajszi, akivel tisztában van ,hogy egy kicsit zavarna ha jóba lennének (ezt meg kapcsolatunk alatt említettem neki), most próbálta felszedni, mindenkinek elmondta bent, hogy neki tetszik, viszont a lány visszautasitotta, mert barátja van neki.

Az exem ekkor már azt mondta, hogy csak ismerkedni és barátkozni akar vele.



Úgy érzem,hogy vele próbál pótolni engem, vagy csak azért csinálja mert azt látja,hogy már engem elveszített és hátha féltékeny leszek. Olyan " kétségbeesett kapalodzas" lenne ez,hogy mindenáron pótolja a hianyomat?

Nektek mi a véleményetek erről?



Mellékesen több munkatarsunkra ráírt, hogy rólam és errol a lányról szeretne tanácsot kérni, illetve rólam beszélni. Nem értem az egészet.


nov. 16. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Bakker! Mindenki pótolható, sőt túlszárnyalható!
nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Amit első ír az sajnos v nem sajnos az igaz. Maximum a vérrokonaink azok akik nem pótolhatók, anya, apa, testvér, gyerek stb. ezeket a szerepeket jóformán senki sem tudja csak úgy felvenni, de azért ugye arra is jópár példa van amikor mondjuk egy szülő alkalmatlan és a mostoha/nevelő szülő sokkal jobban szeret és ellát, mint a saját.


De gondoljunk bele, hogy egy átlag ember élete során többször lesz szerelmes és mondjuk jópár barátságon átesik. Amikor először megházasodik az ember nem arra gondol, hogy majd elválik. Aztán lehet mégis úgy alakul, meghazasodik másodszorra és akkor az sokkal nagyobb szerelemnek érződik, mint az első. Ami sokszor inkább csak az adott pillanatban tűnik úgy és nem igaz, de mindig a jelent éljük meg intenzívebbnek. Plusz vagyunk vagy 7-8 milliárdan a földön.

nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

2 dolgot jobb ,ha megtanulsz az életben :


1.Mindenki pótolható

2.Az élet mindig megy tovább

nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
En nem vagyok az. Rólam mindenki azt mondja belőlem nincs mégegy es elfelejteni se lehet. Ez értheto negativ de poz értelemben is. Ki így mondja ki úgy.
nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
4. még te is az vagy hidd el.
nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez egy tipikus suttyo ember, aki barkire rarepul, akinek pinaja van. A koppanasok jelzik, hogy a suttyosaga elegge eroteljes. Te ezt hogyhogy nem latod taszitonak?
nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező dehogy szeret ha rögtön más lányra mászna rá. Még annyi se van benne, hogy ne munkahelyen tegye és foglalt nővel. Én is megkérdezem hogy mit látsz rajta. Utolsó primitív állat. Nem is tisztel. Még azt is kinézem belőle, hogy megcsalt másokkal a kapcsolat alatt.
nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog pótolni, hanem a helyedre lép.


Ez van.

nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Rolam nem ezt mondják akkor se. Senki.
nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Csak azért fáj, mert egy hete történt ez az egész, és másfél héttel ezelőtt még annyira szeretett elmondása szerint.


És nagyon sokat tettem érte, nem érdemlem meg ,hogy ezt kapjam.


És kicsit se látom azt rajta, hogy fájna neki, vagy meghatnà az elvesztesem.

Bár állítólag otthon meg folyamatosan nyugtatozik es iszik.

nov. 16. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!