Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom elengedni, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni, ti hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy exbarátom, akit évek óta nem tudtam elengedni. Sokmindent megéltünk és adtunk párszor esélyt magunknak de a körülmények nem engedték, eddig. Viszont most újrapróbáltuk és arra jutottunk, hogy nem egy a szeretetnyelv, és megbeszélni se tudjuk a dolgokat úgy, ahogy annak működnie kellene. Én sokszor nem tudom kezelni, ha épp valami zavar és hirtelen cselekszek, ahelyett hogy először megpróbálnám megbeszélni és megoldani, amin próbálok változtatni mert ez a hétköznapi dolgokban is befolyásol így muszáj dolgozzak rajta, ő pedig az a típus aki nem stresszel rá annyira a dolgokra. Úgy látom ő belátta, hogy nem illünk össze, én viszont ennyi év után azt érzem belehalok, ha örökre elveszítem. Kérlek adjatok tanácsot, hogy dolgoztátok fel vagy oldottátok meg a problémákat azzal akit hosszú ideig nem tudtatok elengedni?



nov. 17. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ne a kapcsolatot erőltesd, hanem először dolgozz saját magadon, próbálj válaszokat találni a saját viselkedésedre és ha már alkalmas leszel egy kapcsolatra, akkor utána ismerkedj. Fordítva nem fog működni.
nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg egy dokit is keress fel. Nem normális az ilyen.
nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem értem, most ő ex, vagy együtt vagytok? Egyébként mióta van ez, mi volt az oka az előző szakításoknak. Mesélj, ,mert amit írtál abból nehéz jól segíteni
nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A 3mashoz csatlakozom nem derül ki hogy együtt vagytok e még? Egyébként újra próbálkozni ha korábban szakítottak felesleges mert már éltél vele tudtad milyen emberileg érzelmileg.. Nem kell erőltetni olyat ami nem működik🤷‍♀️
nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!