Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgoztátok fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoztátok fel, hogy toxikus kapcsolatban voltatok? Hogy alakítottátok az életeteket a felismerés után?

Figyelt kérdés
Csak szeretném névtelenül és nyíltan kiönteni a lelkem és persze a tapasztalataitokat meghallgatni. Lenne kivel megbeszélnem, de képtelen vagyok bárkinek megnyílni. Engem felcsesz, hogy belém rakott egy csomó nagyon káros viselkedési mintát, ami rontja az életszínvonalamat. Jó ez nem konkrét, úgy látszik itt se tudok megnyílni.Eddig is volt min dolgoznom, de most még több lett ezáltal. Igazából csak kiaszott szar napom volt és most ezt hozta ki belőlem, most ez érzékenyen érint.

2021. márc. 26. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nárcisz coach videókat kezdtem el nézni YouTube-on. Sok hasznos információt megtudtam, ami segített megvilágosodni. Persze tudom, sokan manapság ráhúzzák emberekre, hogy nárcisztikusok, de az exem valóban az volt. Hallgattam a videókat és pofán b.szott a felismerés, hogy minden egyes szava igaz rá. Minden egyes szava igaz arra, hogy hogy érzem magam, mióta nem az életem része.

Én csak javasolni tudom, hogy keress hasonló tartalmakat, még ha egészséges emberrel is voltál együtt, akkor is hallhatsz hasznos, érdekes dolgokat, amik segíthetik a tovább lépést. + nekem még a sport és a barátok jelenléte, a sok program segít. :)

2021. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lucaszek96 ***** válasza:
100%
Még sehogy majd idővel.. Írj privátot ha úgy könnyebb
2021. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Engem sokkolt, amikor egyszer itt gyakorin - 10 évvel ezelőtt, amikor még sokkal több intelligens hozzászólás volt vitatkozás helyett-, felvilágosítottak róla, hogy bántalmazó kapcsolatban vagyok. Nagyon magam alatt voltam, mert nem tudtam eldönteni, hogy szégyell-e engem a párom. Nem vállalt fel egy bizonyos körben, elengedte a kezem előttük, levegőnek nézett köztük, én pedig kerestem az okát és arra jutottam, hogy szégyell, mert nem vagyok szép. Olyan szinten lerombolta az önértékelésemet, hogy éveken át utáltam tükörbe nézni, kidobtam minden sminkkészletemet, mert csak fanyalgott, ha sminkeltem, ha magassarkút vettem.

Én nem tudtam kilépni, mert egyrészt nem hittem abban, hogy engem valaki szépnek láthat, belém szerethet, másrészt mert négyszemközt elhalmozott a figyelmességével, csak mások előtt viselkedett furán. Mai eszemmel dobnám, hogy a két lába se érje a földet, de akkor nem tudtam kilépni. Mai napig együtt élünk, gyerekünk is született.

Évekkel ezelőtt szerettem volna szakítani, de a gyerek kicsi volt, az anyagiak is közbeszóltak. Nincs szívem visszaküldeni az albérletébe, bár nyilvánvalóan mindig is arra kellettem, hogy a lakhatását megoldjam. Mégiscsak a gyerekem apja. Köztünk már nincs semmi. Semmit nem érzek iránta, évek óta hozzám se érhet és ezen soha többé nem változtatok.

Én szép nő lettem, bármikor kidobhatnám, volt már más az életemben, de már mindenhez késő, az újrakezdéshez is. Mindketten boldogtalanok vagyunk.

2021. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam. Pszichológushoz jártam utána. Már teljesen rendben vagyok.(Azt mondjuk nem állítom, hogy a pszichológuson múlt 🙄)

Nekem is írhatsz privátot, ha akarsz.

2021. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!