Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindig jön jobb? Mindig lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig jön jobb? Mindig lesz jobb?

Figyelt kérdés
Ha szakítasz azzal, akit életed szerelmének gondolsz/hittél, akkor jön jobb? Mindig jön jobb?
nov. 17. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Mindig jön/van jobb még kapcsolatban is!
nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Csak reménykedni tudok benne. Már több mint egy éve múlt, hogy szakítanom kellett életem szerelmével de még mindig tipródom.
nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Tudom, hogy nem szép dolog ételhez hasonlítani egy embert, de az a helyzet, hogy ha megeszek egy pizzát, biztos, hogy utána is jön majd egy jobb (kitalálnak valami újat).
nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak ha elengeded az exet és nem ezen kattogsz egyfolytában.🤷‍♀️De vannak pasik akiknek nem való a párkapcsolat.. attolfügg miért szakítottam v szakítottak veled
nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kivételes eset volt, mert olyan jött velem össze, aki nekem nagyon bejött. Addig álmodni se merhettem egy jól kinéző, jó humorú, beszédes pasiról, mert egynek se ütöttem meg a szintjét. És azóta se találok olyat, csak szürke kisegereket.
nov. 17. 18:36
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

Nem. Vagy esetleg igen, csak túl későn.

Én is hiába próbáltam "elengedni", és aktívan keresni vagy épp csak passzívan hagyni, hogy utamba sodródjon, aki felülírja és akivel be is teljesülhet meg tartós is maradhat, semmi. Csak rosszabb jön. Vagy legalábbis kevesebb. Aki annyira nulla hozzá képest, hogy kidugni sincs kedvem miatta az orrom itthonról. És én már 30 fölötti nő vagyok, ebben a korban nincsenek csodák, a jobbak mind foglaltak, aki nem foglalt, még az életről is lehoz. Illetve az hoz le, hogy velük "kell" lennem, mert nincs más, hanem akkor csak a macskák, kutyák meg a vibrátor.

nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdező mit szerettél még benne a humorát és azonkívül hogy jól nézett ki??
nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hogy szerettem, és vonzódtam hozzá. Imádtam az illatát, hogy stílusosan fel tudott öltözni, hogy udvarias volt, fiatal volt, de úriember. Jó volt látni, hogy a szüleivel jó a kapcsolata, tisztelettudó volt mindenkivel, korrekt. A problémás helyzeteket magabiztosan kezelte, biztonságban éreztem magam mellette. Boldoggá tett, nem vagyok egy beszédes ember, de vele valahogy sose tudtunk kifogyni a témából és tök sokat beszélgettünk, nem okoskodott, nem kezdett el bedumálni, figyelt rám. Olyan ember volt, akire mások is felnéznek, adtak a szavára, ismerték sokan. Nem volt elszállva magától, voltak céljai, amik reálisak voltak. Tudnám még hova ragozni, hogy mit szerettem benne és mi volt a jó. Egyet nem tudnék kiemelni, csak amit sablonosan leírtam, hogy jó humorú és jóképű.
nov. 17. 19:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor miért lett vége 🤷‍♀️
nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretett.
nov. 17. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!