Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert nem jobb meg mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jobb meg mindig néha? Folytom visszaesek.

Figyelt kérdés

A problémám a következő. 3 hónapja lett vege egy mindössze csak fel évig tartó kapcsolatomnak, amiben nagyon boldog voltam mert a ‘kiszemeltemmel’ sikerült osszejonnom fel év vágyakozás utan, aki kívül-belül tökéletes volt. A kapcsolt amiatt ért veget, hogy o sajnos nem lett belém szerelmes. Ez van. Azóta is egy suliba járunk, látjuk egymást, van közös orank is. O rám sem nez, keresztül nez rajtam, en meg mindig szenvedek. Néha jobb, van amikor ugy erzem tul léptem rajta, de van mikor visszaesek a letargiaba. Szeretnem mar végre tultenni magam a dolgon, de ugy erzem nem tudom, meg mindig nagyon szeretem es nagyon sokáig azt hittem ugyis visszajön hozzam, de nem es ez mem is fog megtörténni. Feladtam a reményt de megis tul kene lépnem a dolgom. Bulizni nem voltam mostanában, uj fiura nem vagyok, inkabb csak továbblépni szeretnem. Baratnozni se baratnozok annyira, inkabb családdal vagyok es hobbizok, olvasok, sminkelgetek hobbi szinten de mar ezek sem kötnek le. Sportolni is eljarok. Megis meg mindig hianyzik es reménykedem. Hogy hagyjam ezt abba es hogy lepjek tul rajta? Tudom hogy idő de mar elegem van, csak fel evet voltunk együtt es meg mindig itt szenvedek.... adjatok valami tanácsot legyszives, ugy erzem mar soha nem leszek boldog, soha nem lesz senkim, pedig fiatal jol kinéző lány vagyok de nem birom tovabb. :(

20/L



2017. nov. 16. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem, már kérdezted.

Továbbra is azt tudom mondani, hogy az idő segít, foglald le magad, ahogy eddig tetted.

Tudom, hogy ezt most nehéz így nézni, de így könnyebb lesz, mintha mindig csak a kiszemelted maradt volna. Akkor ott lenne a "Mi lett volna, ha..." érzés, míg így volt lezárása a dolgoknak, mindenben biztos lehetsz.


22/N

2017. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van hódolód aki nyitna feléd talán adhatnál esélyt.

Más jót tenne neked egy környezetváltozás új élet ugorj fejest túl sok emlék köt oda ahol most vagy ha nyitsz talán kiugorhatsz és új életet kezdhetsz új helyen sőt lehet sokkal boldogabb kapcsolatnak nézel elébe mint amilyen ez volt ehhez kell egy olyan ember aki tényleg szeret

2017. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem próbálj túl lépni rajta keres sok programot próbáld lekötni a figyelmed, és próbálj nem gondolni rá. Tudom nehéz (én is hasonlóban szenvedek) de szerintem egy próbát megér.
2021. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!