Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás előtt beszéltél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás előtt beszéltél valakivel erről?

Figyelt kérdés
Nyilván magánügy de akkor is..honnan lett erőd hozzá?
nov. 23. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Bocs, de nem érthető a kérdés.
nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszéltem senkivel, úgysem kedvelte senki a páromat.

Onnan lett erőm, hogy arra gondoltam, ha így kellene leélnem az életem, boldogtalan lennék...

nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Annyit mondtam csak a barátnőimnek, hogy abban az évben vagy hozzámegyek vagy szakítok, aztán teljesen random szakítottam is egy szép novemberi estén 🙏
nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
En ha vkivel szakitok nem a szakitáshoz nincs erőm, hanem a kapcsolat idegesit már. A kapcsolathoznjincs már kraft.
nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Unokatesóm a barátnőjével. Igaz, vele mindent megbeszélt: azt, hogy van egy pasi aki rámozdult és csalja-e vele a férjét (másfél évig csalta vele a barátnő lelkes támogatásával), aztán azt, hogy beadja a válópert, részletesen megbeszélték mindkét férfival történt szexuális együttléteit. Aztán kiderült, hogy akivel csalta a férjét, az is mindent elmondott a haverjainak és nemes egyszerűséggel házhoz járó ingyen nimfomán knak nevezték, akinek hobbija a szopás. Majd nemsokra rá az is kiderült, hogy a jó barátnő ugyanúgy elhordta mindennek és pletykált róla a többi barátnőjének, ahogy a z unokatesómnak pletykált a barátnőiről és hordta el őket mindennek.
nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert a döntést nekem kell meghoznom mindenféle külső hatás nélkül. Nekem nem segít az, ha más is belefolyik. Utólag elmesélem, de amíg nyakig benne vagyok addig jobban szeretek saját magamra hagyatkozni.
nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Azért is vannak a barátnőim, hogy tudjak komolyabb témában is beszélni velük. Nem meggyőznek, hanem meghallgatnak, és támogatnak. Ezek nem felszínes kapcsolatok, hanem sok éves, mély barátságok.
nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!