Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszon-harminc évesen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszon-harminc évesen ha megismerkedtetek valakivel, a kapcsolat elején milyen gyakran találkoztatok, beszéltetek online, mentetek el randizni..stb.?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 10:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve milyen gyakran keresett titeket a másik?
2020. jún. 27. 10:45
 2/6 anonim ***** válasza:
24 evesen jottem ossze a jelenlegi parommal, majdnem minden nap talalkoztunk a randizos idoszak alatt.
2020. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amennyit időnk engedi. Egyikünk sem naplopó időmilliomos, aki a nap 24 órájában ráér..
2020. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lényegében munka után egész késő estig szinte minden nap együtt voltunk az első hetekben. Később sem ritkult meg sokkal, csak akkor már nem estig voltunk együtt, hanem egymásnál aludtunk.
2020. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23 éves voltam, amikor megismerkedtünk, heti 4-5 napon biztos találkoztunk, heti 2-3 napon nála aludtam, de csak az esküvő előtt valamivel költöztünk össze.
2020. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31/25 évesen jöttem össze a párommal, akkor is pont úgy hétvégente voltam csak otthon mint most 37 f
2020. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!