Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Srácok, nálatok mikor kuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nálatok mikor kuka egy csaj?

Figyelt kérdés
5 napja szakítottam a barátnőmmel. Alapvetően jól megvoltunk egy ideig, aztán a beszélgetések során kiderült hogy én jól keresek és teljesen megváltozott. Mindenhova menni akart, mindenfélét venni akart. Ez megpecséltelte a kapcsolatunkat és sajnos szakítanom kellett vele mert úgy éreztem hogy csak élősködni akar rajtam. Szerintetek hibáztam? Nálatod ez kuka lenne?
nov. 28. 16:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
86%

A legokosabb, legjobb döntés amit tehettél !

Később se hagyd, hogy kihasználjanak.

nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

Én is így vélem.


Szerintem hirtelen "megbolondult" hogy ki tud szakadni abból amiben él. Ő nettó 300 ezret se keres, így elég limitáltak a lehetőségei. Én meg úgy vagyok vele hogy azért tanultam/tanulok hogy ne legyen gondom az életben és nem azért hogy valami kis "szerencsétlen" csajt eltartsak, aki nem volt képes piacképes dolgot tanulni, amivel legalább annyit megkeres hogy önmagát fenntartsa. Sajnos itt ez is probléma volt, nem volt jó ötlet részletre venni dolgokat, úgy kezdte a hónapot hogy -30ezer forint, telefon törlesztő. Durván maradt 250e forintja az adott hónapra, amiből nem jött ki soha, aztán jöttek ezek a vágyai és így sajnos ezt a racionális döntést kellett hoznom.

nov. 28. 16:42
 3/61 anonim ***** válasza:
21%
Azért k*rva jo, ha egy nő cselekszik ugyanigy, akkor az rögtön golsigger k*rva stb! 😏😏
nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
82%

valami kis "szerencsétlen" csajt eltartsak,


A nyitó hozzászólásod abszolút szimpatikus volt. Ez azért sokkal kevésbé.

nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

Bocs, de én azt vettem észre az ismerkedéseim/kapcsolataim során hogy a nők az én fizetésemet meg se közelítették, pedig annyira azért nem extra. Én meguntam azt hogy állandóan ki akarnak használni amint megtudják hogy jobban keresek mint az átlag. Onnantól kezdve egyik se akar beleadni semmibe se, mindent majdhogynem elvárnak mert ők kevesbbet keresnek.


Tanulva ebből, a következő ismerkedésem során, biztos nem mondom el a keresetemet, max ilyen 1-2 év után. Rögtön rárepülnek a dologra ha megérik a pénz szagát. Tisztelet a kivételnek, mert biztos van, csak én valahogy nem akadok olyanokba bele.

nov. 28. 16:56
 6/61 A kérdező kommentje:
4 - Bocs, máshogy nem tudok jellemezni egy olyan embert akinek van egy diplomája amivel ennyit keres, majd elmegy egy 5 éves "dr" képzésre (államtudomány), amivel utána lesz a dr-i címe meg nettó 400as keresete. Ennyi idő alatt piacképes dolgot is lehetne tanulni, nem ilyen büfé szakokat.
nov. 28. 17:00
 7/61 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon gáz vagy, és nem azért, mert szakítottál, hanem ahogy beszélsz erről a lányról, meg a nőkről általában. Ha ennyire anyagias vagy, és szerinted a nők nem érnek fel hozzád anyagiakban, akkor miért nem keresel magadnak egy módos férfit?
nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
78%

Beszaras

...

Akkor keress a "kozegedben " valakit mert nálad senki nem üti meg a.mercet ...;)

nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
73%

És akkor tegnap lehordtak, mert azt mondtam, hogy szerintem a hasonló anyagi szint a legjobb...

Hasonló anyagi szintű nőt keress kérdező. Sok szerencsét.

nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

7 - Miért vagyok gáz? Fordítva a nők kukáznak csávókat 350es fizetéssel, én miért ne tehetném meg férfiként ezt? Senki nem akarja hogy élősködjenek rajta.


8 - Legközelebb csak olyanokkal állok le, az legalább nem ilyen lehúzós mert van pénze.


9- Ez a legjobb taktikta. :D

nov. 28. 17:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!