Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép arcú sportos alakú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép arcú sportos alakú lányok-nak miért az elkényeztetett szülők által pénzelt srácok kellenek?

Figyelt kérdés
Ezt látom bárhol vok

2020. ápr. 2. 19:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Agyfaszt kapok az általánosítástól.🤦🏽‍♀️
2020. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Mert egy szép lány megteheti, hogy ne egy előnytelen külsejű, nem túl jó családból származó fiút válasszon.
2020. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Vok. Az értelem elvakít.
2020. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%
Mert az "menő"...
2020. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom szerinted mennyire szép az arcom, de az alkatom az sportos.

Amikor összejöttem a jelenlegi barátommal, fogalmam sem volt róla, hogy milyen anyagi helyzetben van a családja. Most is annyit tudok mondani, hogy kb olyan szinten, mint az enyém.

Én huszonegy éves vagyok, ő huszonkettő. Mivel mindkettőnk szülei jobb szeretnék, hogy a tanulásra koncentráljunk, ezért igen, nagyrészt ők pénzelnek el minket. Ezzel mi a probléma? Mit számít ez?

Azt állítod, hogy mindenhol ezt látod. Honnan tudod ezt? Ennyi párnak vagy tisztában az anyagi helyzetével vagy csak általánosítasz?

2020. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Szóval csóró is vagy és elönytelen kinézetu, de modellalkatú lány kéne?

Egy átlagos nem lenne jó?

2020. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Nyitott szemmel járok! Ismerek sok embert a városba

Nem vagyok hülye..

2020. ápr. 2. 20:11
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

A visszajelzések alapján szép az arcom és 3 éve edzek is már, tehát sportos az alkatom.


A párom egy normálisan nevelt férfi, 3-an vannak testvérek, és marhára nem voltak soha gazdagok, nem voltak elkényeztetve, de mindenük megvolt azért. Egyetem alatt annyira pénzelték, hogy kolira és enni épphogy jutott neki. Miután elvégezte az egyetemet, már mindent maga teremtett, illetve teremt meg, méghozzá igencsak jól. Vagyis most már együtt. :)


Szóval nem, nem mindenkinek kell olyan srác, a lényeg, hogy szerethető és talpraesett, ügyes, okos legyen, és persze szexuálisan vonzó is ezek mellé. Ezzel pedig semmi probléma nincs, mondhatni természetes.

2020. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Igen sajnos csóró de hát ez van szüleim a hibásak

Igen a külsőm se jó..

2020. ápr. 2. 20:12
 10/31 anonim ***** válasza:
12%

5.

"Amikor összejöttem a jelenlegi barátommal, fogalmam sem volt róla, hogy milyen anyagi helyzetben van a családja. Most is annyit tudok mondani, hogy kb olyan szinten, mint az enyém."


Na jó, ez azért álszent egy kicsit, mert azért valakinek a megjelenéséből, facebook képeiből, stílusából elég nagy eséllyel lehet következtetni az anyagi helyzetére főleg fiatalként. Nem arra, hogy hány forintja van (a családjának) a bankszámláján, hanem hogy azért a szülei valószínűleg nem a gyárban a szalag mellett dolgoznak, nem alacsonyan fizetett alkalmazottak, stb.


Most az a kérdés mondjuk összejöttél volna-e egy olyan sráccal, akinek a szülei összesen ketten keresnek havi 300-400 ezer forintot?

2020. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!