Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom magamat túltenni félév után sem rajta?

Figyelt kérdés

Félévvel ezelőtt egy párhónapos kapcsolatomnak vége lett.A srác kiábrándult belőlem,mert bizalmatlan voltam.Jó hangulatban váltunk el,sőt még próbálkoztunk egymásnál,de végül már nem jöttünk össze.Nagyon megvisel mai napig a szakítás,mert végül én rontottam el ezt a "barátságot" azzal,hogy a bosszúvágy vezérelt.Tönkretettük egymás életét.Viszont mai napig nagyon hiányzik és nagyon nehezen dolgozom fel.Minden éjjel vele álmodom,lefogytam 15 kilót,és 0 jövőképem van.Rászoktam a nyugtatókra és az alkoholra.

Levoltam tiltva ehónapig,aztán ráírtam,hogy nem vagyok hajlandó segíteni feljelenteni a legjobb barátomat,mert a segítségemet kérte.Letiltott újra.Nagyon megvisel ez a pár nap és mégjobban magamba zuhantam,mint eddig

Miért nem tudom őt elfelejteni és miért gondolok rá mindennap? Egyszerűen bevillannak az emlékek szinte mindennap.Szinte beleőrülök.



nov. 30. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Omega 3+ megbocsátás ezeket javaslom laikuskent.
nov. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust ajánlok minél hamarabb.
nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2: jarok:)
nov. 30. 10:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi van? Miért piálsz? Minek a nyugtató? Félév neked ezek szerint kevés, lehet 1 év után lépsz túl rajta. De nem fogsz ha benyugtatózod magad és iszol mint a kefekoto. Úristen!
nov. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Legjobb baratom szerint rafogok fuggni a cuccozasra is mert mar napi ket nyugtato is kevesnek bizonyul,ha meg elveszik tolem akkor rendszeresen elkezdem magamat bantani.
nov. 30. 10:06
 6/15 anonim ***** válasza:
Fél év elég kevés nekem is
nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Ráfogsz és öngyilkosság fog foglalkoztatni! Olyan mint a drog, igazából az alkohollal együtt.


Bocsáss meg magadnak, menj el gyónni ha hívő vagy, meditálj, jógázz, sportolj. Nagyon jól hatnak lelkileg és testileg is.

nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az mar reg foglalkoztat.Volt is kiserletem,de a legjobb baratom “megmentett”
nov. 30. 10:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tönkretettük egymás életét."

Nem. Csak te hergeled és bántod magad. Senki mást nem érdekel az egész ügy.

nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

úgy hivják, hogy önszabotázs, önbántalmazás, valamiért élvezed magadat bántani, sanyargatni úgy látszik, és függővé teszed magad a kinlódástól és pontosan ilyen kapcsolatokat vonzol be, ahol bebizonyithatod magad, hogy milyen szar alak vagy..bocs, de tény..ebből kellene kijönni, de ha szakember sem tud akkor mit vársz itt a gyakori népétől?

senki más nem fogja helyett kitaposni az utat, a bizalmatlanság nem véletlenül van, addig kell önmagadon dolgozni, míg egészséges önképet nem tudsz magadról kialakitani, egy egyensúly állapotát észlelni magadon, egy jobb állapot elérése mint amiben most vagy, egy teljes vagy 50%nál több önmbizalom, elégedettség érzése, kb ennyi női kisugárzás, önkép és test elfogadás, majd ezek után jöhet az ismerkedés addig felejtsd el, hogy bárkivel is egészséges kapcsolatod alakulhat ki addig csak a pótlékok, a támaszkodom rád és egyéb kategóriában lévő emberek serege fog még jobban beléd rúgni általad, mert te választasz!

nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!