Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 évig voltunk együtt, 1,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thomasblr kérdése:

1 évig voltunk együtt, 1,5 hónapja szakítottunk. Én békülnék, ő nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 24F, ő 49N. egész jól megvoltunk, pár vitát leszámítva, egy csúnya mondat miatt rágott be rám, azóta haragszik. Néha még beszélünk, hiteget hogy majd ekkor meg akkor kibékülünk, de valahogy sosem ér rá. Hogyan tudnám vele helyre hozni?

dec. 10. 15:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#9 nem mert én is játszottam vele, mindkettőnknek jó volt így. örömteli kapcsolat volt részemről.


#10 nem szó szerint értettem, nem csak akkor voltam jó, inkább akkor amikor egyedül érezte magát, de persze néha egymásra erőltettük egymást.

dec. 10. 16:23
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Anyukáddal milyen a viszony? Milyen volt kiskorodban? Nem vagy te anyakomplexusos?
dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 nem túl jó. nem vagyok az, viszont szeretem az érett nőket, pl. azért mert nem akarnék teherbe ejteni senkit.
dec. 10. 16:30
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Vazektómia?
dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 azt inkább kihagynám, nincs rá szükségem és biztosan nem költenék rá.
dec. 10. 16:36
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A menopauza általában 52 éves kor körül üt be. 49 évesen még simán teherbe eshet - ha kisebb is az esélye. Szóval erre nem alapoznék.
dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16 tavaly április óta idén október 2. hetében volt meg neki, mindig bele élveztem. február környékén csináltuk tesztet és negatív lett. szerinted lehet valami? teherbe esett volna és ezért változott meg ennyire? kül alakra is mintha kicsit másabb lenne. 20 éve volt egy vetélése, elvileg meddő...nőgyógyászhoz nem jött el velem.
dec. 10. 17:02
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
túllépett rajtad már szerintem.
dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#18 én is túl léptem volna már rajta ha egyszer véletlen nem csörget meg. ha valóban túl lépett volna mért beszélt velem pár nappal ezelőtt több órát messengeren? azt mondta hétvégén személyesen is fogunk de azt csak be hazudta, mindent le tagadott stb.
dec. 10. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!