Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt parom és én 6 evig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt parom és én 6 evig voltunk együtt ebből hármat együtt éltünk. Lassan 2 éve szakitottunk, szakitas utan kb 4 hónapra rá lett valakije. Engem azóta nem is keres, szinte ki törölt az életéből. A jelenlegi párját egy hete jegyezte el.?

Figyelt kérdés

Tenyleg ilyen hamar el tudott felejteni?Azért váltunk el mert mást akartunk mindketten.

Mindenki azt mondja soha nem látta meg ilyen boldognak az exem. A jelenlegi párját jobban szeretheti mint engem?



2023. júl. 31. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem szeretné jobban, mint Téged, akkor nem vele lenne. Ha szakítottatok, akkor miért ne törölne ki az életéből?
2023. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Több mint 730 napja dobtad és boldogtalan vagy mert lett nője?????
2023. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a dolgok kívánatos rendje. Neked is ideje lenne továbblépni.
2023. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Tovább kéne lépned. Kár ezen agyalni. Nyilván ha eljegyezte valamiben jobb mint Te.
2023. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Mindíg ez a jobb-rosszabb a szempont.

De nem így van, inkább másként hatnak egymásra, valszeg mindenestől.

És ez az élet rendje. Jönnek mennek a kapcsolatok x idő múlva, míg el nem jön a kellő érettség, kívánás, egyszerűen minden jó együtt érzés, na és ahhoz, csakis ahhoz szabad hozzámenni. A többi előző az szétmenés lesz mint ahogy az is lett, nemde ?

2023. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Kettő (!) éve szakitottatok. Mégis mit vársz?

És lehet, hogy jobban szereti. Te is inkább ismerkedj.

2023. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem jobb, hanem mas. Egy olyan, aki passzol hozza. Sot, meg az is lehet, hogy sokkal rosszabb ember, de hozza viszont passzol. Mert nem erkolcsi magassag alapjan valasztunk part, hanem aszerint, hogy kivel passzolunk leginkabb.
2023. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De akkor miért volt velem 6 évet, 3 evet együtt is éltünk? Hogyan tudott a szakitasunk után már 4 hónappal uj párt találni?
2023. júl. 31. 15:01
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert kellett az új, a más. Ez nem jelentu azt, hogy te rosszabb vagy, nyugi.
2023. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Engem soha nem akart eljegyezni, azt mondta nem hisz a házasságban, hogy 2 ember együtt tud élni boldogságban...
2023. júl. 31. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!