Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért érnek véget kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érnek véget kapcsolatok akár egy év alatt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel jól indul az ismerkedés, megvan a kölcsönös szimpátia, vonzalom, közös érdeklődés, stb. Ahhoz, hogy egy ilyen kapcsolat tönkremenjen egy év alatt, valami nagy konfliktusnak kell lennie, nem? Úgy értem, hogy egy év annyira rövid idő. Hogy tud akár ilyen gyorsan is megromlani egy kapcsolat, ha alapvetően jól indul? Ennyit számít a rózsaszín köd?

dec. 13. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Fellángolás/vágy esetén persze, hogy véget ér.
dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Nők részéről kialszik a tűz vagyis nincs shoppingolás pár napos külföldi városlátogatásopk negyedévente valami távolabb helyre egy hétre csak úgy kiruccanni mert miért ne ,meg nincs évi karibi kirándulás mert a barátnőim is itt voltak akkor én miért ne mehetnék.

Szóval ha ezeekt nem tudja a pasi meglépni megy a lecsóba.

dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy mindenképpen veszekedniük kellene, van úgy, hogy több idő kell mire a rózsaszínköd leülepszik és észre vegyék, hogy amúgy semmi közös nincs bennük
dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Rájönnek, hogy nem illenek össze, alapvető dolgokban különböznek, nem működik a kommunikáció, nem passzolnak az ágyban... Nem biztos, hogy "nagy konfliktus", lehet hogy rájönnek, hogy okosabb nem folytatni. Minél tovább húzzák, annál nehezebb szakítani.


Persze lehet "nagy konfliktus" is. Kiderül, hogy az egyik vagy mindkettő hazudott. Például kiderül, hogy házas... Vagy elcsattant az első pofon... Kiderül függőség, eltitkolt adósság, eltitkolt gyerek, stb.

dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi esetünkben egy év után derültek ki dolgok a másikról. Pl az akkori páromnak én csak egy fellángolás voltam....nekem meg nem tetszett, hogy elkezdett megváltozni. Utólag látva ,hogy ezért. 1-3 év biztosan kell ahhoz , hogy el tudjátok dönteni "ez egy életképes " kapcsolat lesz. Aki meg 5 évet megél annak nem kell sokat gondolkodnia. Mégis úgy tartja a falusi hiedelem 7 év a víz választó , nekem 3 ilyen ismerősöm tántorodott meg esküvő előtt.
dec. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Van más akivel kavarnak.
dec. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Inkább kiverik.
dec. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem tanultak meg az emberek kitartani egy-egy kapcsolat mellett; nem mernek konfrontálódni; nincs alapból jó példájuk sem a szüleik által.
dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!