Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen sűrűn érnek véget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sűrűn érnek véget komoly kapcsolatok úgy, hogy az egyik fél megunja a másikat, vagy változatosságot szeretne valaki mással, vagy nem vele szeretné leélni az életét?

Figyelt kérdés

Sokan mondják,hogy egy komoly kapcsolatnak nem lehet ennyivel véget vetni,nyomós indok kell legyen.De ha egyszer az egyik fél már nem szeretné folytatni?!

Voltatok már hasonló helyzetben?Mennyi idő után,melyik indokkal szakítottál és mit szólt a párod?


2010. szept. 9. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyan ebben a helyzetben voltam,együtt éltem már az exemmel,de már annyira unalmassá vált a kapcsolatunk hogy még a helyi cukrászdába sem volt képes kivinni egy szelet süteményt megenni hogy elkezdtem szinte "lázadni"..beleuntam a kapcsolatba tul monotonná vált(munka,fözés,mosás,takaritás)és egyre kevesebb lett a szex is..

csunyán váltunk el mert megcsaltam,de egy nönek is vannak szükségletei,és ha egy pasi nem törödik eleget a nöjével ugy értem változatosan akkor cseszheti a kapcsolatot..az egyik mindig megun valamit.

2010. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én túl vagyok már egy 6 és egy 2és fél éves kapcsolaton. A 6évesnek én vetettem véget, pedig nagyon szerettem, csak a párom ki szeretett volna próbálni mást, mert mindkettőnknek a másik volt az első. A 2és fél évesnek a párom vetett véget, mert én túl sokat féltékenykedtem és állandóan cseszegettem, amit azért tettem, mert már nem igazán szerettem, így utólag rájöttem, csak féltem elhagyni, egyéb okok miatt. De egy hét szomorkodás után hálát adtam az égnek hogy elhagyott. Most van egy párom vele 10 hónapja vagyunk együtt, és most érzem azt, hogy ennek sosem lesz vége, minden jó, soha nem találkoztam még ilyen fiúval akivel ennyire egyetértsünk mindenben. És most nagyon boldog vagyok 8 és fél év után:) 23/L
2010. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!