Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki eltudja magyarázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki eltudja magyarázni most mivan az exem fejébe?

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt az utolsó évben sok stressz miatt sok veszekedés volt januárban szakitottunk próbáltam megjavítani de ő közben megismerkedett egy sraccal akiről nem tudtam így őt választotta mert egyrészt társ függő másrészt befolyásolható sajnos.. és szakítás után ugyan úgy találkozgattunk és beszéltünk minden nap de haragudtan rá ezért nem éreztem azt hogy békülni akarok majd 6 hónap után megtudtam hogy van valakije és már együtt laknak és feltört bennem egy erzes hogy szeretem és elvesztettem ezután 2 honapig küzdöttem érte és ő közölte nem szeret de közben mégis magához ölelt és teljesen másképp viselkedett mint amit mondott majd választás ele tettem és azt mondta egyikunket se válassza de hogy karácsony előtt nem dobja ki a srácot aztán mikor ez megtörtént mondtam neki vigyázzon magára minden jót és felhívott hogy annyit akart mondani hogy a szíve szakadt meg és annyit akar mondani hogy : szeretlek szia. Ezután rá raktam a telefont. Most akkor mivan az ő fejébe valójában?

dec. 17. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyikőtök fejében sincs túl nagy rend. Tapasztalataim szerint ilyenkor jobb venni egy mély levegőt, és elvágni örökre az egészet.
dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Én is voltam már hasonlóban, csak az időmet pazaroltam. Nem éri meg, annyi lány van még odakinn. A legkisebb interakcióba is többet láttam bele, pl hogy megölelt téged, ezt is te nagyítod fel ... semmit nem jelent, ha közben továbbra is ilyen utat jár.

Gondold el, most ha ilyenre képes, hogy még vacillál 2 ember között, miközben benne van egy kapcsolatban ... mindenkire nézve gáz, gáz a csajra nézve, gáz a mostani párjára, gáz rád nézve is.

Légy bölcs, és no contact.


Ráadásul, ciki is lenne újra összejönni vele, az lenne a sztori, hogy pár hónapra kölcsönadtad egy másik faszinak, te meg várakoztál. Ösztönösen ezt a sztorit senki se tudja tisztelni (hát még a csaj) bármit megtehet, hiszen te úgy is várni fogod.

dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd a bánatba ezt a katyvaszt!
dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

A vesszo billentyu. Otthagytad a fejibe', azert nincs neked......



39F incel

dec. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Ennel lehet talalni jobbat is.
dec. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az exed. Szállj le róla, ne válaszolj a hívására, etc. Éld az életedet.
dec. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
1 nőbe sem lehet megbizni.
dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!