Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nagy hibát követtem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagy hibát követtem el azzal, hogy szakítottam, de szeretném ezt tiszta szívvel tisztázni az expasimmal, akkor lehet esélye, hogy ismét összejövünk?

Figyelt kérdés

A volt fiúm helyes, de egy picit unalmas srác, akivel szakítottam egy bulizős srác miatt, aki viszont csak kihasznált.

Az exem már tovább lépett, már van új kapcsolata, egy nála idősebb, tanult nővel. Viszont úgy érzem, hogy vele illünk össze, még szerelmes vagyok belé, az előbbi csak fellángolás volt és nagy hiba.

Szeretném, ha ő ölelne magához, csókolna és simogatna, mint régen.

Ha ezt elmondom neki őszintén, van esély, hogy ismét összejövünk?

Közösségi oldalakon már letiltott, de szeretnék vele személyesen találkozni, és legalább bocsánatoit kérni. A tiltás előtt azt írta, hogy továbblépett, tegyem én is ezt és azt a másik nőt szereti.


dec. 21. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ő túllépett rajtad.


Na cseszd el a kapcsolatát.

dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, ilyen tenyerbemaszo egocentrikus embert, mint te!
dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Veled már akkor se jönne újra össze, ha te lennél az utolsó nő a bolygón. Kiismert, tudja, mennyit érsz, most már hiába mondasz neki bármit.
dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van esze akkor nincs.

N 31

dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen beáraztad magad előtte és megmutattad mennyit érsz emberileg. De legalább ő így sokkal jobban járt.

Ez a hajó elment. És ha korábban nem volt megfelelő neked, most sem lenne az. Csak alighanem kapcsolatfüggő lehetsz és most épp két szék közül koppansz. Szerintem te nem vagy alkalmas párkapcsolatra.

Hagyd a srácot!

Ha van minimális önkritikád akkor meríts a hibádból és többé mással ne tegyél ilyet!

Ez a hajó elúszott…

dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!