Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen volt már mit szóltak hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen volt már mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés
A pároddal elmentetek egy családi programra majd pár napra rá szakítottatok.
dec. 31. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, és olyan volt már, hogy ettél egy cukormázas fánkot, és pár nappal utána kiment a bokád?
dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan volt már ilyen a vilagtortenelemben.
dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pont lexarom, hogy mit szóltak hozzá a családtagok. Az én életem.
dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a pasim anyjának a születésnapján szakítottam vele. El se mentem megunnepelni, mert már nem bírtam tovább. Ez van.
dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

A csaladi programon szakitottunk. Mert karácsonykor is arrol győzködött az anyja a fiával egyutt hogy költözzek oda es oda szüljek nekik(le akartak húzni a csokkal munkabérrel es cselednek befogni), en mondtam h külön akarok élni külön családot erre a fia kidobott anyuka kérésére. Karácsonykor.

Kezdtem azt hinni hogy vmi kész átverés showban lehetek nincs a földön se ilyen bolond család, de mégis van.

dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, mióta voltatok együtt?
dec. 31. 15:17
 7/14 anonim ***** válasza:

1.5 év de kezedetektől komoly kapcsolat csak. Bemutatott a szüleinek is. Meg készült eljegytésre és gyerekvállalásra. És ők így akarnak egy asszonyt m3g gyereket hogy oda hozzájuk.

Kezdtem megérteni az exe miért lett depresszios es miért kerülte a rokonságukat is..

dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
7-de mi volt ennek az oka, hogy oda kellett volna költözni hozzájuk? Ezt egy nő se fogja akarni, akinek van egy csepp ép esze.
dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hogy a fiát n3 hízza le senki nő. Az alap ez. Meg a fiáé lesz a ház ha ő mrghal. A dfia az összes pénzés is abba az anyai házba fekteti ujítgatja alakítja és vidék. Hajnalban bejárós. A környékükön óvoda van ugyan de általqnos iskola meg hasonlók semmi. 6 éves kortól utazgatni kell mindenhova hajnalban..ez mellett kocsit se akart venni. De ezt már elèrtem nála hogy civilazóldjon legalább ennyit es a jogsit elkezdte csinálni.

A gyereknek semmit nem akar gyűjteni se minek a babakötvény.

Ha a nő gyesen lesz v gyeden akkor ő is csak annyit akar a családba adni mint a nő.

Aztan mivel kapnának csokot stb az mind az anyai házra menne.


Válás esetén a nő mehet utcára.

Teljesen bnormális az egész család.

Én meg megköszöntem h én igy biztos nem szülök. Csak ha külön élük(amugyis nekem van albérletem és nem a balkánon amibol ketten lehetne is házat alapozni pláne a csokkal. Dehát ilyen emberrel nem éppen.)

dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elütésekert bocsi.

Röviden az anya es fia teljesen egy vagyoni kozossegben vannak es az anya nem engedi hogy a fia egy nővel családdal legyen igy. Hanem azt akarják vni nő majd nekik odaszül es lehúzzák csokkal a munkabérét. Az anyja meg nárci is aki befogja mindenre. Fát vágni is a menyèt.

dec. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!