Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hány évesen, hány év együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen, hány év együtt járás után költöztetek össze pároddal, és mit szóltak hozzá a szüleid?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Az első komoly, együttélős kapcsolatomban 21 voltam, amikor összejöttünk, fél év után költöztünk össze, és egyúttal én akkor költöztem el a szüleimtől. Nem örültek neki, egyrészt mert fiatalnak tartottak hozzá, másrészt messzire is költöztem, és emiatt nem kedvelték a páromat. Egyébként 16 évet voltunk együtt. Azóta már új kapcsolatom van, 1 éve költöztünk össze 3 hónap "járás" után, ehhez már nyilván nem volt köze a szüleimnek :)
2021. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
51%

Érdemben 1 év után együtt laktunk, olyan 19 évesen, csak az egyetemek miatt kissé megvolt a távkapcsolat. Bár érdekes, a teljes hétvégés együttléteket könnyebben megoldottuk, mint azok, akik egymásra pl 20 percre laktak autóval. Közöttünk laza 320 km volt.

Az első lakásunkat 21 évesen vettük és kezdtük el igazán a közös életünket.

Szülők nem sok vizet zavartak, semmiben.

2021. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
4 év együttjárás után költöztünk össze. Én 26, ő 32 éves volt akkor. Azért tartott eddig, mert külföldön élt és nekem be kellett fejeznem először az egyetemet otthon. 2 és fél évig laktunk albérletben, majd tavaly év végén megvettük a saját házunkat.
2021. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

7 hónap párkapcsolat után, költöztem 18 évesen, az akkor 23 éves páromhoz. Azóta is boldogan együtt vagyunk.

Nem örültek a szüleim, mivel mindig kalitkában akartak tartani, de nem volt beleszólásuk.

2021. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
25 voltam, 9 hónap után költöztünk össze, amikor megszületett az első gyerekünk - úgy voltak vele, hogy ez természetes
2021. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

22 voltam, ő 27

3 hónapja voltunk együtt, nem így terveztük, de végül jól sült el

Anyukámnak nagyon hiányoztam eleinte, de alapvetően örült.

2021. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
20 évesen, másfél év után házasodtunk össze, ekkor költöztünk az albérletünkbe. Házasok voltunk, nyilván együtt éltünk, senki véleménye nem számított. 😄
2021. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

23 eves voltam, amikor megismerkedtünk. Akkoriban koliban laktam, ő albérletben. Egyre többet aludtam ott és a tanév végén minden cuccomat átvittem hozzá. (Kb 6 hónap után)


Azóta vettünk egy közös lakást is.


A szüleim nem akadtak ki, tamogattak.

2021. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
25 évesen találkoztunk, 29 évesen költöztünk össze és 31 évesen házasodtunk.
2021. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

14 éves voltam, mikor megismertem (ő 1 évvel idősebb)

18 éves voltam, mikor elkezdtünk kavarni, összejárogatni

20 éves voltam, mikor hivatalosan összejöttünk

21 éves voltam, mikor összeköltöztünk.


Mindketten egészen addig szülőknél laktunk, szóval újdonság volt. Albérletbe költöztünk amúgy, ennek már 2 éve, azóta is együtt élünk és minden szuper.

Szülők igazából bíztattak minket, pontosan tudták, hogy mennyire összeillünk és boldoggá tesszük egymást, plusz mivel mindkettőnk szülei már több gyereken túl vannak és 50+osok, így szerintem nekik is bőven járt már a "pihenés" :)


Terveink szerint 3-4 év múlva vennénk saját lakást, addig önerőt gyűjtögetünk.


23L

2021. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!