Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan érint titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érint titeket, ha hosszú töprengés, nehéz küzdelem után közlitek a pártokkal, hogy vége, de őt látszólag egyáltalán nem is érdekli a dolog?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen elmondod, hogy szerinted ez nem megy, mire a másik felet ez egyáltalán nem hatja meg. Azt mondja, hogy oké, de látszólag egészen máshol jár az esze.

Mikor aztán elmegy, várod, hogy idővel esetleg klasszikus módon viselkedik majd, és magyarázatot követel a szakításra, de nem.

Nem jön vissza, és abszolút hidegen hagyja, hogy szakítottál vele.


jan. 4. 00:46
A kérdező szavazást indított:
Nincs ezzel a viselkedéssel semmi gond.
Kicsit fáj, hogy ilyen könnyen elfogadta a szakítást.
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Mit varsz? Hogy elotted osszeomoljon, es szarul erezze magat lathatoan?

Valoszinu hogy o is erezte a kapcsolat vesztet, igy volt ideje felkeszulni erre lelekben.

Mergezo a hozzallasod.

jan. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Dehat igy konnyebb, nem? Vagy azert mondod, hogy konyorogjon, ne?
jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy nem akarta elotted kimutatni, erosnek akart latszani. Vagy mar ennyire nem erdekelted sem te, sem a kapcsolat es csak arra vart, mondd ki, hogy vege.
jan. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
1-es, az ilyesmi nem azért fáj, mert látni akarod a másikat szenvedni, hanem mert itt válik nyilvánvalóvá, hogy a kapcsolat valószínűleg azért nem működött már egy ideje, mert a másik fél már régesrég nem is akart tenni semmit a megmentéséért, csak gyáva volt kimondani, hogy ő már továbblépne. Azaz hagyta a partnerének az idejét és az energiáját pazarolni, ráadásul valószínűleg a kapcsolattal járó előnyöket ez idő alatt is simán kihasználta.
jan. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg benne is az játszódott le, mint benned. Hosszú ideje érzi, hogy ennek a kapcsolatnak vége, de nem tudta, hogy szakítson. Most megkönnyebbült, hogy te mondtad ki. Esetleg egy ideje kimondottan arra játszott, hogy te mondd ki.
jan. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan exem, aki félt a problémáktól és a komoly beszélgetésektől, ezért ha éppen olyan időszakunk volt, hogy engem zavart valami és tudta, hogy ha találkozunk, meg akarom vele beszélni, akkor nem találkozott velem, vagy beszervezett több embert, hogy ne kelljen kettesben lennünk. Úgyhogy én végül Messengeren szakítottam vele. Látta de sokáig nem válaszolt, majd addig b.asztattam, hogy legalább csak írjon valamit, hogy beállította úgy, mintha ő szakítana velem, és ilyeneket mondott, hogy felejtsük el egymást, mert ez egy rossz vicc. Később visszahallottam, hogy elvileg ő dobott ki engem :D Nekem nagyon fájt, hogy ennyire semmibe vesz engem.
jan. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Látszólag hidegen hagyja …

Honnan tudod mi van vele , mit érez már elment. Lehet olyan mélyen belegázoltál az önbecsülésébe nem érdekli a miért,mert csalódott benned.

Elmondom velem szakítottak már , és rájöttem a miértek keresése totál felesleges. Nem kellek már , nem működik stb Most ha arra vársz miután te dobtad őt , hogy könyörögjön vagy keresgessen szerintem az totál felesleges. Neked kellene őt. De nyilván neked így jobb hiszen jó megfontoltan kidobtad. Max az egódnak esne jól hogy keresget. Ahogy lehet az ő egojanak meg ha te keresnéd. Kérdező most megbántad hogy dobtad ? Mennyi idősek vagytok?

jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7es vagyok Most neked jobb lenne ha zaklatna? Lehet leakarja zárni a dolgot az meg úgy működik no contact.
jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Lehet szándekosan provokálta ki a szakitást es végre nyert
jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ennyi információ alapján gondolatolvasónak kellene lenni, hogy megmondjuk.

Lehet, hogy csak neked nem mutatja és egyedül kiborul, de az is lehet, hogy tényleg megkönnyebbült a szakítástól.

jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!