Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szép nőnek miért nem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép nőnek miért nem az jut eszébe,ha meglát engem,mint ami nekem az eszembe jut,ha meglátom őt?

Figyelt kérdés
Ha én megyek az utcán,vagy buszon,metrón mindegy hogy min és meglátok egy szép nőt,nekem az első ami eszembe jut hogy szexelnék vele.Akár két perc ismeretség után is.Na most azt hogy tudnám elérni,hogy egy nőnek is az legyen az első gondolata,ha meglát engem,hogy de jó lenne dugni velem?:)

2020. máj. 18. 14:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neki is éppen az jut eszébe, mint neked: hogy te szexelnél vele.

Ha te egy sármos, jó testű pasi volnál, akkor a nők (nem csak a szépek) azt gondolnák, de összegyűrném vele a lepedőt.

Ha ez megnyugtat, csúnya nőnek lenni sokkal rosszabb, sokkal nehezebb, mint csúnya férfinak.

2020. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igaz,nem vagyok gondolatolvasó,de ebben száz százalékig biztos vagyok hogy nem a szex jut eszébe egy nőnek ha rám néz.
2020. máj. 18. 14:21
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Jó pasi vagy?

Akkor valószínűleg neki is megfordul a fejében a szex.

Nem vagy dögös?

Ugyanaz jut eszébe, mint neked egy csúnya nőről. Semmi.

2020. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3-as körülbelül olyan lehetek külsőre mint Kozsó az ámukfutókból.Csak nekem sajnos nincs teázóm.
2020. máj. 18. 14:25
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Örök férfi probléma... Hidd el tudom mit érzel. Sokkal könnyebb lenne ez a fajta gondolatátvitel,ha a külsőségek adottak lennének,teszem azt ha egy luxusautóból bámulnál ki a fejedből,jó eséllyel viszonzásra találna a gondolatmeneted. Bárki aki azt mondja ez nem igaz,az magának(is)hazudik.
2020. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5 a hetes busz ablakán szoktam kibámulni,de ez nem igazán érdekel senkit.
2020. máj. 18. 14:37
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
Akkor most vagy marad a provident,vagy elkezdesz gyakorolni valami távol-keleti technikát a szexuális vonzalom gondolatátvitelére,biztosra veszem hogy van ilyen :D
2020. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 valami hipnózis félére gondolsz?Mélyen a szemébe nézek a nőnek ő meg megkíván engem?
2020. máj. 18. 14:43
 9/21 anonim ***** válasza:
Látod,tudod miről van szó :D Komolyra fordítva a szót Keith Barry-nek ment,bár ő mentalista,és szerintem jóképűnek is mondható. :D de legyen hited!
2020. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nos, egyrészt a nők nem úgy vannak bedrótozva, másrészt ha így van, akkor bizonyára nem olyan kellemes a megjelenésed, minta neked feltűnő hölgyeknek, harmadrészt...végül is honnan tudod, hogy te sosem tetszel meg másoknak?
2020. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!