Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy hívják azt amikor egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívják azt amikor egy nő képes robsuorosen éveken át le feküdni egyszerre több ferfival?

Figyelt kérdés

Volt egy lány az életemben.

Őt szerettem annyira, hogy teherbe eset anno es meg is taftotzuk a babát.

Éévek utan is azt gondolom nagyon jól meg tudta játszani magát.

100%-ban el hitette velem hogy szeret engem.

Majd ahogy a baba megszületett rá1évre külön is mentünk.

Onnantól kezdve az vissza költözött az anyjához és ketten nevelik egy hahtartásban a gyereket aki már 5éves.

A nőről kiderült, hogy(lehet csak szamomra beteges) emberről embere ment.

Volt olyan is nem ismsrte azokat az embereket es meg igy is le feküdt egyszerre 3-4emberrel.

Azon az elven működik a csaj miszerint egyszer agyban ra kattan a peniszre onanstól már nem tud leálni mert nem kepes rá.

Igy mivel engem rég óta ismer velem szexel csak.

Volt szüdéseken is papairokat is mutatott és nem beteg a csaj.

Viszont en kerestem fel őt hosszú idő után és kezdemenyeztem szex kapcsolatot vele.

De még is rosszul esik valahol ez az egesz számomra mivel valamikor eltem haltam érte.

És sajna minél többször fekszem le vele annál inkább kötődőm ragaszkodom és szeretem őt.

Viszont nincsen mas lehetőség az életemben.

Idegenekel, fizetős prostikal(nem a pénz miatt) nem fekszem le csak úgy!

A szerelem meg valahogy nem akar szembe jönni velem sajna.

Mit tehetek annak érdekében hogy ne legyek evek óta ennyire lelki nyomoronc, ennyire megtört senki egy haladék.

És mivel ezt a szemembe közölte, hogy csak ezért fekszik le velem igy es ebbol már semmi nem lehet igy meg jobban rossz a helyzet.

Egyébként azt sem tudom mar miert kötődöm Hozzá?!

Nincs benne semmi olyan mint egy igazi nőben csak valami húz engem benne nagyon!


Még szexet is félre téve vele nem vagyok boldog sőt lelki sérült lettem melete.

De ha ő nincs akkor is padlon vagyok hiszen még is vsak szeretem es még is csak ő a gyerekem anyja.

Mit kellene tennem hogy felélüljek végre ebből a lelki bánatból évek után?


jan. 5. 01:07
A kérdező szavazást indított:
Hagyd meg őt addig ameddig nem talalsz mást néha használd és kész.
Várd meg ameddig egy normális not ad. Asors addig ne feküdj le vele
4 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a képtelen zagyvaság?!
jan. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ja elég zavaros a történet, de íme a tanulság - ismerd meg alaposan először akivel gyereket vállalsz.
jan. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lerövidítem:

Van egy csaj, akit felcsinált, a gyerek 1 éves volt, mikor külön mentek. A lány az anyjával neveli a gyereket, aki már 5 éves. A csajnak elég szabados a szexuális élete, illetve volt (vagy nem tudom, itt kicsit elvesztem, de, ha jól értem, most a kérdező az államdó partner megint). Mindenesetre a kérdezővel összejárnak dugni, de a kérdező megint érzelmeket kezdett táplálni a lány iránt. Szeretne kilépni ebből a kapcsolatból, de nem tud, mert, egyrészt nagyon vonzza a csaj, másrészt nincs más, akit megkeféljen. Kérdése, hogy, hogyan szálljon ki, hogy épüljön fel lelkileg.

Kérdező, első körben döntsd el mit akarsz. Ha érzelmileg távolodni, akkor ne kefélgesd. Ha kefélni, akkor viseld a következményeit. Ez lenne az első lépés.

jan. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"robsuorosen"


Általában jó vagyok az ilyen rejtvényekben, de ez mi a ferde fasz?

jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy robotszerűen akar lenni.
jan. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Neeeeem rájöttem, többszörösen :D bár a másik tippem is belefér abba, ahogy a kérdező fogalmaz.
jan. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

En is rajottem, a macska atgyalogolt a billentyuzeten.



[link]



39F incel

jan. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az első hiba!! Ne másban keresd a tüskét!! Apám.. te rohantál a f*** erdőbe 😂 fejjel.. jó tokáig a sarba.
jan. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
A gyereked anyja a falu rxbanca. Ez van. Meg az van hogy közös rxbancnak túrós a sunája. Az önbecsülésed a béka segge alatt van így hogy még mindig visszajársz hozzá azok után hogy valószínűleg téged is agyon csalt. Amúgy az is simán benne van a pakliban hogy nem is tőled van az a gyerek. Szóvan én a helyedben egy apasági tesztet megcsináltatnék gyorsba mert tényleg a világ lúzere vagy ha más gyereke után fizeted a gyerektartást.
jan. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán a tied a gyerek?
jan. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!