Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérdésem általános értelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem általános értelemben kérdezem. Ha egy férfinek van párja és szerelmes belé, vagy csak úgy simán szerelmes, akkor más nővel le tud feküdni úgy mintha nem lenne az?

Figyelt kérdés
nov. 15. 20:44
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy például el tudja-e eléggé terelni a gondolatait szerelméről és teljesen a szexre koncentrál és a másik nőre, illetve fizikailag is mindenképpen megvan az a bizonyos "reakció"? :D


Nem tudom hogyan megfogalmazni a kérdésem, remélem érthető:)


Tényleg érdekel, szóval normális válaszokat adjatok kérlek:)

nov. 15. 20:44
 2/26 A kérdező kommentje:
remélem nem mindegyikötök gerinctelen bocsánat de ezt le kellet írnom.
nov. 15. 20:46
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ilydneket a másik nő el is csábithatja szoval aki ilyenekre nyit ilyenekbe belemegy az nemigen szerelmes.
nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Személyfüggő igazából.


Van, aki le tud. Úgy értve, hogy nem voltak együtt, vagy szakítás után lefekszik másokkal, mert tudja, gondolja, hogy nincs esélye. Párkapcsolat alatt én szerény véleményem szerint ha másokkal csókolózik - nemhogy szexel - egyáltalán nem szerelmes a partnerébe.

nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
2 válaszoló szerintem is amúgy ezért is félek párkapcsolattol unokatestvéremet el hagyta a pasija megcsalta és tetejében két gyerekük is van
nov. 15. 20:53
 6/26 A kérdező kommentje:
félek én is így járnák
nov. 15. 20:54
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Minél jobban félsz annál rosszabb. Nem árt nyitott szemekkel járkálni, de túlzásokba se esni olyan módon se,hogy akkor cseszel rá mindenre. Arany közepút. Mindenki kap pofont vagy így-vagy úgy, nincs kivétel.
nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

sokan igen.

eleve a szerelem nem egy folytonos érzés. ha belegondolsz, még amikor szerelmes vagy, akkor is sok tevékenység közben mintha akár nem is lennél szerelmes. (elég érdekes is lenne, ha nem így lenne, senki nem tudna pl. a feladataira koncentrálni, meg úgy általában semmire)

nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Értem a kérdést, és én úgy tapasztalom, hogy a válasz sajnos igen.

Lehet akármilyen szerelmes, ha épp nincs mellette és meglát egy szép, jó alakú nőt, simán viszi 😕

nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ha arra vagy kíváncsi, hogy fizikailag képes-e az aktusra egy másik nővel, akkor igen.
nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!