Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ér véget a kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ér véget a kapcsolatok kb 70%-a egy éven belül?

Figyelt kérdés

jan. 16. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert felszínes, nem is ismerik egymást de már együtt vannak, szexelnek stb. Ma már nem divat rendesen megismerni a másikat mielőtt összeállnak.
jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Honnan van ez a statisztika?

Érdekelne engem is ilyesmi, a mikrokörnyezetemre meg nagyon nem jellemző ez.


Amúgy valószínűleg azért, amit az egyes mond. Illetve a kapcsolat kezdődátumának szabad ill utólagos meghatározása is számít. Sok olyan "kapcsolat" van, amiről az egyik fél nem is tud. Vagyis nem szokványos párkapcsolatban vannak, hanem valami másban (randizgatnak, szexkapcsolat stb).

jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem is egymást keresik.


Csak kell valaki mert az is jobb mint a semmi.

jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít kapcsolatnak? Olyan ez, mint az átlagfizetés. Ha a milliárdosok felhúzzák 300 ezerre, akkor könnyű. :D Tehát ha tolsz mondjuk 5 egyéjszakás az évben, szemben Manyika néni aranylakodalmával, akkor az is leátlagolja az 50 évet mondjuk 2 hétté. :D
jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem értenek egymáshoz, türelmetlenek egymással.
jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem passzolnak.

Megpróbálják, nem megy, felismerik, elköszönnek.


Igazából az lenne a fura, hogyha két ember aki random megtetszik egymásnak még ezen felül személyiségben is pont passzolna az esetek nagy részében.

jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Férfiként írom, és nyugodtan pontozzatok le!


Nagyrészt, a pénz miatt.


- KÜLÖN/KÖZÖS KASSZA: Oké, külön, de akkor milyen alapon mondod meg, hogy megyünk nyaralni, mikor nekem nem telik rá, vagy telik, de másra kell a pénzem? Közös, oké, de akkor miért baj, hogy kivettem 600-at, kell új ruhatár a melóm miatt. És hasonlók.


- LAKHATÁS: Ingen nem jó anyuéknál, de lakásbérlés sem jó neked, én meg nem akarok hitelt 39 évre.


- KOCSI: MI VAN??? Én el nem adom a Mustangot!!! Mit érdekel, a gyerekülés, meg anyád csípője? Nem lesz SUV, sem kombi!


- KÖLCSÖN: Pont lexarom a nővéred válását, és azt is, hogy hol lakik..., bár elég jó csaj,..., ha gondolod ide.... Ja, hogy érzéketlen bunkó vagyok? Oké!


- FIZU: 14 éve vagyok ott, miért lépnék ki, mert neked kevés ez a fizu? Szerinted érdekel a Tomi fizuja? Költözz hozzá akkor!

jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Sokat megélt prostik szerint a férfiak 30%-a rendelkezik nagy méretű farokkal. Tehát 70%-nak vagy átlagos vagy kicsi van. Na ennek a 70 százaléknak ér véget a kapcsolata egy éven belül.
jan. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok ember bár inkább 25 alattiak, de van aki felette is a szerelem intenzív rózsaszín érzését hajkurássza, illetve ahelyett, hogy olyat keresne, akit úgy szerethet, ahogy van, inkább megpróbálja megváltoztatni azt, akivel éppen összejött. De én is csináltam ilyet 16-20 között :D Meg velem is csináltak még idősebbek is. Olyan 3 hónap után jön ki általában az első probléma, onnantól meg a rózsaszín köd, mármint az, hogy tökéletesnek látod elkezd elmúlni, azt hiszed, nem vagy már szerelmes és kidobod. Vagy ugye nem olyan az ember amilyet elképzeltél, ami lehet nem a te hibád, hanem az övé, mert azt mutatja az elején, amit látni akarsz, utána kimutatja milyen is valójában és még ő van felháborodva, hogy neked nem tetszik az új énje, ami nem új, csak amit te réginek hiszel az egy átb.aszás.
jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
8. Aha..., és amikor elballagok a postára, befizetni a villanyt meg a lakáshitelt, akkor miben segít a 26 centis bré?
jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!