Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez az érzés bennem? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az érzés bennem? Miért szeretném, hogy már az első kapcsolatom komoly legyen?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon furcsa állapotban vagyok, talán van bennem egy kis “másság” is, mint az átlag.

19 éves vagyok és még nem volt barátnőm, amit igazából nem negatívumként könyvelek el. Viszont sokszor elgondolkozom rajta, hogy ha így folytatom lesz-e egyáltalán ebben változás.

Szó nincs arról, hogy görcsölve akarok egy lányt, ilyen nincs. De ez mellett nagyon hiányzik ez a fajta szeretet az életemből. Egy lány akiért bármit megtennék és ő is értem. Ismerkedgettem lányokkal, de sosem alakult belőle semmi. (Saját magammal teljesen megvagyok elégedve, nem hiszem hogy én lennék a baj. )

Szóval mondhatni, ez a magány érzés fogott el. És mivel én nem szeretnék pikk-pakk kapcsolatokat, mint nagyon sokan, amik 3 hónapig tartanak, csak azért, hogy minél több ágyban legyek, így ez nehéz.



2023. jún. 27. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha az első már nagyon komoly is. Én 20 évesen jöttem össze az első párommal, mostanában költözünk össze.


Én is komolyat kerestem, de nem ennyire komolyat, beértem volna egy hibával is. Nekem az volt a cél, hogy megéljem a valódi szerelmet, és ne bánjak meg semmit, legalább pár hónapig (nem azt, hogy addig tartson a kapcsolat, hanem addig ne bánjam meg pl a szexet stb).

2023. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Igy fog elmenni melletted az elet. Igy sose fogod megtapasztalni, hogy te hogyan viselkednel egy kapcsolatban, mert a tokeletest varod, az pedig nem letezik. Nem te vagy az egyetlen, egyre tobben kovetik el ezt a hibat.
2023. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sosem lesz rá garancia, hogy hosszan tartó lesz egy kapcsolat. Komoly lehet, de ez toletek függ. Valószínűleg nem az első párod lesz az utolsó, de ahogy majd tapasztalsz rájössz, hogy ez így van jól.
2023. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj hogy nem az a celod hogy minel többet agyba vihess, de azert legyel kicsit racionálisabb. Olyan hogy te is mindent megtennel érte, meg ő is, szerintem olyan nincs. Minél hasonlóbbak vagytok, annál kevesebb a kompromisszum, de valamennyi mindig van. Attól még szerethetitek egymást mindennél jobban, csak ne ilyen álomszerűen képzeld ezt el. Raadasul sok embernél, főleg férfiaknal sok esetben csak később alakulnak ki igazi érzelmek, hónapok után.
2023. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy túlidealizált lányt keresel, ezért senki sem elég jó számodra. Ha ez nem változik, valóban nagy az esély arra, hogy magad maradsz. Ahhoz, hogy az ember megtalálja az igazán komolyat, tanulnia kell a párkapcsolatot. A tanulás alapja pedig a gyakorlás. Ne érts félre, nem a gyakori váltogatást pártolom, de ha csak a tökéletest várod, önmagad pártalálási esélyeit rontod.
2023. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem álmodozik már oviban sem olyanrol hogy használják dobják és ez a szerelem
2023. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdező, én is ilyenre vágyom, de kezdem azt hinni, hogy nem létezik. 19/L
2023. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!