Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanátok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kicsit több, mint 1 éve vagyunk együtt. Én 35 (túl egy váláson), ő 37 és van egy gyerkőce is. Házas nem volt soha.


A napokban megkértem a kezét és boldogan igent mondott.

A baj a következő: amikor mi összejöttünk, ő letöröltetett velem social media platformokról minden olyan lányt, aki valaha is “úgy” közeledett felém. Tudom, sokaknál ez már eleve red flag, de engem nem zavart, mert nekem semmi jelentősége nem volt, megtettem a kedvéért.

Azonban kimaradt egy lány facebookon, véletlen csak instán töröltem. Ő pedig “beszivecskézte” az eljegyzéses posztot és rám is írt külön gratulálni. Erről nem beszéltem a barátnőmnek, de mint utólag kiderült, meglátta, hogy írt nekem a lány és feltette nekem a kérdést, hogy “nem írt neked senki ma? Mondjuk egy lány?” Én meg letagadtam, mert kerülni akartam a balhét. A dologhoz hozzátartozik, hogy a lány a legjobb barátom exe és más is jóban van vele a társaságban, hisz 7 évig együtt voltak.

A gond ott pattant ki, hogy ezt letagadtam, hogy beszéltem vele, aztán kb. 2-3 perc múlva bevallottam neki, hogy igen, beszéltem vele, sajnálom hogy hazudtam, de nem akartam balhét, pedig csak béna voltam, hogy anno nem töröltem és így ez lebukás. Ezen kiakadt, hogy ezek után nem tud hinni, mert biztos nem csak gratulált, ha ennyire titkolózom…pedig tényleg, nem mentség, mert hazudtam a szemébe, de csak a balhét akartam elkerülni.

Most az eljegyzés után 2 nappal elviharzott, hogy a saját lakásában alszik (fél éve nem járt ott), de visszajött, kiosztott, hogy ennek vége, ennyi volt, nincs bizalom, gyűlöl, utál, nem szeret és levette a gyűrűt is…nem tudom mit tegyek. Nagyon szeretem és megértem, hogy szar hogy hazudtam. Az ilyen bizalmi válságokon nem tudom túl lehet-e lendülni, de ez pokol most.



jan. 17. 03:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Talalsz jobbat.


Jo nagy papucs vagy ha ezek utan meg majd te pitizel es nem kuldod el az anyjaba a nodet.

jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt elhagy, jobb is...
jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve törölgetned se kellett volna embereket, beteges kérés, és az ilyen pont azt szüli, hogy kb. semmit nem mersz neki elmondani, mert tudod, hogy a legártatlanabb dologra is féltékeny lesz, balhét csinál. Jobban jársz vele, ha nem jön vissza… A hazugság ugyan nem szép dolog, de mondom, ha vki ilyen rövid pórázon van, akkor gyakorlatilag bele van kényszerítve.
jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
De várj, akkor ez a nő úgy közeledett feléd? Mert azt írtad, hogy csak azokat kellett törölnöd, akiknek bejöttél. Ami egyébként nem olyan gáz, vannak ilyen féltékeny típusok, és amúgy ilyenkor jogos is a féltékenység, mert sok nő nem érti meg a nemet, meg még vonzó is nekik, ha van barátnőd. A szakítás túlzás volt, azt megértem, hogy mérges lett, mert hazudtál neki. Nagyon nem tudsz mit csinálni, érthető, ha meg akartad úszni a balhét de közben meg ott van az is, ha ez a lány a barátod exe és soha nem volt köztetek semmi, akkor nincs okod eltitkolni.
jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Nő vagyok, és ilyen helyzetben szakítanék.


Én mondjuk nem hazudtam volna arról, hogy írt-e valaki, de már akkor erősen villogott volna a piros lámpa, amikor a kontrollálni akarta volna, hogy ki lehet ismerősöm a közösségi médiában, és ki nem.


Nem adok okot a féltékenykedésre, tiszta lapokkal játszom, de nem tudnék közös jövőt elképzelni valakivel, akiben ennek ellenére nem lenne meg a bizalom. Én már szakítottam férfival beteges féltékenység és kontroll iránti igény miatt, és bármikor újra megtenném, mert nem hagyom pokollá tenni a saját életemet.

jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
Te egy ilyen emberi hulladékért sírsz? MIÉRT???
jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
visszajött, kiosztott, hogy ennek vége, ennyi volt, nincs bizalom, gyűlöl, utál, nem szeret és levette a gyűrűt is - nőként írom, hogy ÖRÜLJ, amiért még most, a legelején kiderült, mekkora kontrollmániás idióta.
jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!