Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanátok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kicsit több, mint 1 éve vagyunk együtt. Én 35 (túl egy váláson), ő 37 és van egy gyerkőce is. Házas nem volt soha.


A napokban megkértem a kezét és boldogan igent mondott.

A baj a következő: amikor mi összejöttünk, ő letöröltetett velem social media platformokról minden olyan lányt, aki valaha is “úgy” közeledett felém. Tudom, sokaknál ez már eleve red flag, de engem nem zavart, mert nekem semmi jelentősége nem volt, megtettem a kedvéért.

Azonban kimaradt egy lány facebookon, véletlen csak instán töröltem. Ő pedig “beszivecskézte” az eljegyzéses posztot és rám is írt külön gratulálni. Erről nem beszéltem a barátnőmnek, de mint utólag kiderült, meglátta, hogy írt nekem a lány és feltette nekem a kérdést, hogy “nem írt neked senki ma? Mondjuk egy lány?” Én meg letagadtam, mert kerülni akartam a balhét. A dologhoz hozzátartozik, hogy a lány a legjobb barátom exe és más is jóban van vele a társaságban, hisz 7 évig együtt voltak.

A gond ott pattant ki, hogy ezt letagadtam, hogy beszéltem vele, aztán kb. 2-3 perc múlva bevallottam neki, hogy igen, beszéltem vele, sajnálom hogy hazudtam, de nem akartam balhét, pedig csak béna voltam, hogy anno nem töröltem és így ez lebukás. Ezen kiakadt, hogy ezek után nem tud hinni, mert biztos nem csak gratulált, ha ennyire titkolózom…pedig tényleg, nem mentség, mert hazudtam a szemébe, de csak a balhét akartam elkerülni.

Most az eljegyzés után 2 nappal elviharzott, hogy a saját lakásában alszik (fél éve nem járt ott), de visszajött, kiosztott, hogy ennek vége, ennyi volt, nincs bizalom, gyűlöl, utál, nem szeret és levette a gyűrűt is…nem tudom mit tegyek. Nagyon szeretem és megértem, hogy szar hogy hazudtam. Az ilyen bizalmi válságokon nem tudom túl lehet-e lendülni, de ez pokol most.



jan. 17. 03:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja, a szóbanforgó lány és köztem soha semmi nem volt. A legjobb barátom barátnője eleve tabu. De amúgy sem. Olyan volt, hogy ketten találkoztunk, de nem randi volt, csak leültünk 2x beszélgetni egy kávé mellett, még jóval a kapcsolatunk előtt persze.
jan. 17. 03:52
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak féltékeny se lennék emiatt, nem hogy szakítsak. Ha tényleg otthagy, akkor elhiszem hogy fáj de nagyon jól jártál :D mi lenne ha közös gyerek után művelné ezt le egy random apró hiba miatt?
jan. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ez nagyon beteges. Már az is gáz, hogy kitöröltetett veled mindenkit mindenhonnan. Nem is értem, ezt hogy hagytad, ez neked normális? Nem is állhatsz szóba ellenkező neművel?

Figyu, örülj, hogy ez most kipattant, még időben. Cserélj zárat, probléma megoldva. Nőként mondom, a fene sem kínlódna egy ilyennel.

jan. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te csak nyertél vele, hogy önként lekoccant, egy kontrollmániással megszívtad volna, képzeld ha esküvő előtt ekkora nagy arca van, mi lenne később? Megmondom, totális kontroll, elnyomás, retteghetsz mit vallottál be neki valami piszlicsáré dologról, folyamatosan monitorozna téged, és ba$ogatna mindenért amit normális ember nem tolerál sokáig.
jan. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok, én is nőként írom.
jan. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mineknide eljegyzés. Ez nem kapcsolat.
jan. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltekeny típus vagyok, de ezt nagyon durva reakciónak tartom. Örülj neki, hogy így alakult, és el ne vedd. Pokol lenne mellette az életed, és ha gyereket csinálsz neki, akkor legalabb 20 évre hozzá leszel láncolva. Ne akard ezt. Ez egy beteg, kontrollmániás zsarnok. Gondold el, hogy ennél sokkal nagyobb problémáitok is lesznek. Akkor is mindig hisztériázni fog, és dulva-fúlva elrohan, te meg oldhatod meg egyedül a problémát+ még őt is engeszteld ki? Nagy szenvedés egy ilyen ember mellett az élet, mert mindenkit tönkre tesz maga körül. Kérlek szépen, hogy ne vedd el, és ne hozz létre meg egy diszfunkcionális családot egy személyiségzavaros nővel, mert van ilyenből pont elég.
jan. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

De honnan tudja ki kicsoda vagy kit honnan ismersz? Végnézte a facéd? Eleve mi az hogy minden olyan nőt törölj?😅. Eskü nem értem az ilyet.

De kamuzni se kellett volna (mondjuk ez a meglátta is meg értem h nem akartál balhét, de akk se kamuzunk ha nincs rá olyan ok.

Én nem vagyok féltékeny típus ugyan, de exemmel is volt egy ilyen incidensem..

De ha ennyi miatt vége meg gyűlöl...bolond a nő már bocs.

N 31

jan. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha komoly kapcsit akarok, akkor szakitanék, ha csak használni vkit amig nincs más, addig nem.
jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát nem irigyellek, te is jól beválasztottál.

N

jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!