Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ex háza előtt flangálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex háza előtt flangálni még ugye nem bűn?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt volt egy 1 évig tartó kapcsolatom egy nővel. És sajnos nem tűnik úgy, hogy valaha az életben lesz többé ilyen szépségű nőhöz közöm.


Nem kell semmi extrára gondolni, egy 38 éves értelmiségi pénzes nőről beszélünk, én akkor 29 voltam, pár száz ezret keresős kategóriájú mérnök munkavállaló. Tudjátok nekem már az is nagy szám és egyúttal elérhetetlen, hogy olyan nőnek kelljek, aki úgy néz ki, mint egy nő.


Nem mondom, hogy nehéz párkapcsolatot vagy akármit találni, de én nem akarok már még szexelni sem ezekkel a ronda, furcsa, alaktalan, és sokszor kifejezetten elhízott és ennek tetejébe általában még idős (45-50 éves) nőkkel. Mert sajnos szinte csak ilyeneknek kellek. Még az sem elérhető, hogy egy normál, csinos, normális testű és szépségű viszonylag fiatal nővel legyen valami. Nekik egy az egyben láthatatlan vagyok, pedig nem vagyok egy leszakadt valaki aki nem veszi a lapot és nem tudja, hogy mikor kell mozdulni egy nővel kapcsolatban.


Szóval sajnos még mindig nagyon nagy problémám, hogy ez a sztori kísért. A szakítás után pszichiátriára is kerültem 1 hónapra.


Tavalyig a nő lakása környékén kószáltam nagyon sokat, mondjuk ott volt egy elég komoly alibim, mert a jelenlegi nőm ott lakott a szomszéd épületben.


Néhány alkalommal láttam az új csávójával, illetve a csávót a gyerekével, aki kb akkor születhetett, amikor összejött ezzel az új nővel (mi lett? meghalt az anyuka? vagy terhesen kukázta az asszonyt a pali? az szép)


Őszintén szólva jól esett konfrontálódni velük párszor és látszott, hogy nagyon bosszantó vagyok nekik. Mondjuk annyi előnye vagy az ilyen összefutásoknak, hogy testközelből láthattam ezt a nőt, és szembesülhettem vele, hogy milyen öreg már ő is, 44 lesz idén, és hiába a plasztika.


Teljesen véletlenül még annak is szemtanúja voltam, hogy utoljára pakolják kifelé a lakásukat, mert elköltöztek. Éppen a mostani nőmet vittem a strandra és ő is tudja, hogy mennyire rühellem őket. Mondjuk azt már korábban tudtam, hogy árulják a lakást, gondolom a kisgyerek óvodás lett és kellett a családi ház.


Az egész azért para, mert logózott céges autóval járok, és nyilvánvalóan elég könnyen ki lehet szúrni, de ez mondjuk növeli a bosszantó hatást.


Azt gondolták, hogy nem fogom megtudni hova költöztek, és úgy tűnt, hogy elég komoly lépéseket tettek ennek megakadályozása érdekében, cégeiket anyóshoz, stb jelentették be, de kb azonnal megvolt az új cím, amint a NAV-nál átfutott az adóalanyos adatmódosításuk. Mert ott egyből megvolt a cím. Nem gondoltam volna, hogy budapesten ennyire nem lehet elrejtőzni.


A csávóka is elég jól keres, mert egy orvos, de mégis a csaj lakásának árából vették a mostanit, a nő nevére. Úgy tűnik vannak férfiak, akik egyszerűen beleszületnek a jóba, de hát úgy is néznek ki...


Szerintem elég gáz környéken van a ház, összevissza kis hegyi utak, télen lefagy, kétirányú forgalom alig fér el. Gondolom ha gyalog futnék velük össze az utcán, akkor mostmár megvernének vagy valami, bár ezeknek az embereknek egy ilyen személyes jogi ügy nagyon betenne a reputációjuknak.


Távoltartást meg mire kérne? Hogy az utcán járkálok?


Persze lehet mondani, hogy gyúrjam ki magam meg csináltassam meg a fogszabályzást és akkor lesz szép nőhöz közöm megint.


jan. 21. 17:25
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy.
jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

IGEN? És aki kidobja a terhes nőjét és összejön egy másikkal és a gyereket utána az új nőjével nevelteti, eladatja a nő házát, hogy vegyenek egy családi házat, ahol a gyerek majd tud nevelkedni AZ NEM CINK?


Meg aki még a költözéskor is az apóssal-sógorral cipelteti a dobozokat, a saját nagyértékű kütyüjeit hurcolássza csak önmaga külön kocsival? (mármint a csaj kocsijával)

jan. 21. 17:45
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz sincs semmi közöd.
jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:

akkor neked mi közöd van ahhoz amihez még nekem sincs közöm? Mármint ahhoz hogy én mit csinálok?


Csak mert tudod amikor együtt voltam ezzel a nővel az emberek beszólogattak hogy mit gondolok én magamról hogy hozzám képest jelentősen szebb nővel vagyok


nekik mi közük volt hozzá? Nekem el kellett fogadni hogy az emberek igy müködnek és hogy ez a reakcio egy teljesen normál érzelmi reakcio?

jan. 21. 17:48
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
Mert kiírtad egy nyilvános oldalra. Bárki kommentelhet.
jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim válasza:
98%
Zaklatás
jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%

Ha feljelent a nö, márpedig jogos lenne, igen komolyan megbüntethetnek és remélhetöleg meg is teszik!


Az exed magánéletéhez semmi közöd, az ex újabb kapcsolatának a magánügyeihez még kevésbé.

Amit csinálsz, az kifejezetten beteges, zaklatás, az ilyeneknek mint te, zárt osztályon lenne a helye véglegesen.

jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Pluszban vicces, hogy ezt a tini kategóriába írtad
jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%

Elmebeteg vagy, ez zaklatás kategória. Fel lehet érte jelenteni könnyedén.

Amúgy, ha utálnád nem foglalkoznál vele, de az a helyzet hogy még mindig odáig vagy a nőért, csak piszkálja a hihetetlenül labilis egódat hogy nem kellesz neki.

jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
98%

Hogy 5 év alatt nem tudod túltenni magad rajta, az egyszerűen hihetetlen. És csak 1 évig tartott az egész, az még komoly kapcsolatnak se számít 😂😂

Fogalmam sincs miért engedtek ki a pszichiátriáról.

jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!