Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ex háza előtt flangálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex háza előtt flangálni még ugye nem bűn?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt volt egy 1 évig tartó kapcsolatom egy nővel. És sajnos nem tűnik úgy, hogy valaha az életben lesz többé ilyen szépségű nőhöz közöm.


Nem kell semmi extrára gondolni, egy 38 éves értelmiségi pénzes nőről beszélünk, én akkor 29 voltam, pár száz ezret keresős kategóriájú mérnök munkavállaló. Tudjátok nekem már az is nagy szám és egyúttal elérhetetlen, hogy olyan nőnek kelljek, aki úgy néz ki, mint egy nő.


Nem mondom, hogy nehéz párkapcsolatot vagy akármit találni, de én nem akarok már még szexelni sem ezekkel a ronda, furcsa, alaktalan, és sokszor kifejezetten elhízott és ennek tetejébe általában még idős (45-50 éves) nőkkel. Mert sajnos szinte csak ilyeneknek kellek. Még az sem elérhető, hogy egy normál, csinos, normális testű és szépségű viszonylag fiatal nővel legyen valami. Nekik egy az egyben láthatatlan vagyok, pedig nem vagyok egy leszakadt valaki aki nem veszi a lapot és nem tudja, hogy mikor kell mozdulni egy nővel kapcsolatban.


Szóval sajnos még mindig nagyon nagy problémám, hogy ez a sztori kísért. A szakítás után pszichiátriára is kerültem 1 hónapra.


Tavalyig a nő lakása környékén kószáltam nagyon sokat, mondjuk ott volt egy elég komoly alibim, mert a jelenlegi nőm ott lakott a szomszéd épületben.


Néhány alkalommal láttam az új csávójával, illetve a csávót a gyerekével, aki kb akkor születhetett, amikor összejött ezzel az új nővel (mi lett? meghalt az anyuka? vagy terhesen kukázta az asszonyt a pali? az szép)


Őszintén szólva jól esett konfrontálódni velük párszor és látszott, hogy nagyon bosszantó vagyok nekik. Mondjuk annyi előnye vagy az ilyen összefutásoknak, hogy testközelből láthattam ezt a nőt, és szembesülhettem vele, hogy milyen öreg már ő is, 44 lesz idén, és hiába a plasztika.


Teljesen véletlenül még annak is szemtanúja voltam, hogy utoljára pakolják kifelé a lakásukat, mert elköltöztek. Éppen a mostani nőmet vittem a strandra és ő is tudja, hogy mennyire rühellem őket. Mondjuk azt már korábban tudtam, hogy árulják a lakást, gondolom a kisgyerek óvodás lett és kellett a családi ház.


Az egész azért para, mert logózott céges autóval járok, és nyilvánvalóan elég könnyen ki lehet szúrni, de ez mondjuk növeli a bosszantó hatást.


Azt gondolták, hogy nem fogom megtudni hova költöztek, és úgy tűnt, hogy elég komoly lépéseket tettek ennek megakadályozása érdekében, cégeiket anyóshoz, stb jelentették be, de kb azonnal megvolt az új cím, amint a NAV-nál átfutott az adóalanyos adatmódosításuk. Mert ott egyből megvolt a cím. Nem gondoltam volna, hogy budapesten ennyire nem lehet elrejtőzni.


A csávóka is elég jól keres, mert egy orvos, de mégis a csaj lakásának árából vették a mostanit, a nő nevére. Úgy tűnik vannak férfiak, akik egyszerűen beleszületnek a jóba, de hát úgy is néznek ki...


Szerintem elég gáz környéken van a ház, összevissza kis hegyi utak, télen lefagy, kétirányú forgalom alig fér el. Gondolom ha gyalog futnék velük össze az utcán, akkor mostmár megvernének vagy valami, bár ezeknek az embereknek egy ilyen személyes jogi ügy nagyon betenne a reputációjuknak.


Távoltartást meg mire kérne? Hogy az utcán járkálok?


Persze lehet mondani, hogy gyúrjam ki magam meg csináltassam meg a fogszabályzást és akkor lesz szép nőhöz közöm megint.


jan. 21. 17:25
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%

Kiír egy esszét az életéről, aztán beszólogat, hogy mi közöd hozzá.

🤣🤣🤣🤣🤣

jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
100%

De most van nőd nem? Többször írod hogy "jelenlegi nőm".


Akkor mi a baj, meg minek kell bekezdéseket írni, hogy te nem akarsz bálna, formátlan, öreg nőkkel szexelni. Meg ha van "jelenlegi nőd" akkor minek foglalkozol az exeddel meg minek jársz utána:D? Jelenlegi barátnődet ez nem zavarja.


Az egész rant amit leírtál ez alapján elég zagyva

jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
100%
Stalking. Otthon nem hiszem, de pl Angliaban borton jar erte, ha megkert elotte tobbszor is, hogy ne. Sot, e-mail, telefon is annak szamit.
jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
97%

Az ex háza előtt flángálni nem bűn, de fölösleges, mert semmit nem érsz el vele. Ha a nő többször meglát a háza előtt, a hatóságok könnyen rád bizonyítják, hogy zaklatod, még akkor is, ha nem szólsz hozzá. Nemcsak szóval lehet zaklatni, de cselekedetekkel is.

Mondj le a nőről, magadnak is jót teszel.

jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
92%
Országunk mentális állapota meredeken zuhan...
jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%

Így igen, mert ez már zaklatás.

De amúgy nem is értem miért nem hagyod őket békén. Eltelt 5 év, neked is van kapcsolatod, mint írtad, már nem is tetszik, szóval mit akarsz még? Felejtsd el és foglalkozz a barátnőddel.

jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:

Nos, nézzük egészben a körülményeket:


igen, van nőm, lassan 4 éve. De egy 52 éves ázsiai nőről van szó, én meg 34 vagyok most. Tehát ennek a kapcsolatnak nincsen semmilyen jövője, mert gyereket már nem tud szülni, és egyébként is. Most sem néz ki rosszul éppen, de a kor csak meglátszik rajta is. Más kérdés, hogy fiatal korában kellettem-e volna neki, vagy akkor az elérhető jobbakat választja.


A másik dolog, hogy a magyar nő engem arra hivatkozva rugdalt ki - többek között - hogy ő jelentősen idősebb. Én nem hagytam hogy ezzel terelje a lényeget. Nyilvánvaló hogy azért rugdalt ki, mert egy magas, jóképű sikeres palit akart.


Volt neki 20-as éveiben egy abuzív férje kb 2 évig, aki meg is verte, felvetetett vele hitelt stb. Utána lett egy külföldi palija, akivel távkapcsolatban voltak 6 évig. A gyerek lelépett egy fiatal nővel, de az utolsó 4 évben amugy már nem is szexeltek. Erről a csávóról nem nagyon tudott lejönni szegénykém, amikor én együtt voltam vele, akkor nagyon sok minden erről a pacákról szólt.


Amikor engem kirugdalt, mit ad isten, összeállt tinderről egy velem egyidős de jóképű fiúval, dugtak pár hétig. Ilyenkor érdekes módon már nem volt para a korkülönbség? A csávókával beszéltem, és azt mondta, hogy neki az első randin a külföldi paliról beszélt végig a csaj. Nőknek úgy látszik ezt is szabad.


Ezután meg végre ráakadt a tökéletes pali (aki amugy 5 évvel fiatalabb, mint ő, de ez megint nem baj úgy látszik), ez az orvos fószer, aki már pár hónap után odaköltözött. Ha jól rakom össze az eseményeket, akkor még a csávónak akkor született meg kb a gyereke, vagy nagyon kicsi volt.


Persze lehet, hogy a csajnak született gyereke 40 éves létére, de mivel már 36-37 évesen alig menstruált, ezért kétlem hogy pár hónap alatt összehoztak volna egy gyereket...


A zaklatást illetően meg annyit, hogy foglalkozásukból adódóan nagyon betenne a reputációnak ha lenne nekik egy ilyen ügyük.


Plusz bele lehet gondolni, hogy a távoltartás pl a szabad mozgás jogának egy elég komoly korlátozása, ami nincs egy súlyban azzal, hogy elsétál valaki az utcádban.


amúgy meg engem sem érdekelne ez a nő, ha kellenék más vonzó nőknek is. De sajnos jelen állás szerint nekem ez csak ilyen egyszeri mák volt az életben. A kereseteim nagyságrendben nem fognak változni, járhatok be dolgozni pár száz ezer forintokért, max felvehetek hitelt, ha nem akarom megvárni míg összegyűlik elég pénz egy házra, ami persze akkor már nem fog annyit érni.

jan. 21. 21:01
 18/60 anonim ***** válasza:
98%
Hát nem rosszbol öreg de aki elolvassa ezt az esszét, az is szerintem úgy lesz vele,hogy itt sokkal alapvetőbb bajok vannak mint a kereset meg a lakás amiben élsz.
jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%
De miért vagy rákattanva a volt “nődre” meg az új “palijára”? Nem ők tehetnek arról ,hogy te saját magaddal nem vagy megelégedve… sem az életeddel sem pedig a külsőddel. Ez a te problémád ,egyedül csak te tudod megoldani… azzal ,hogy másnak megkeseríted az életét mit nyersz vele? Szebb leszel? Sikeresebb leszel? Nem. Az élet megy tovább ,engedd el a sérelmeidet és fogadd el ,hogy te olyan vagy amilyen. Fogadd el ,hogy ilyen az élet.
jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:

miért mdnig én?


én nem vagyok megelégedve? Ő rugdalt ki, mert nem néztem ki elég jól


és én nem vagyok megelégedve?


a problémám az egésszel, hogy amilyen nőknek kellek, belőlük sajnos nem kérek, mert még egy átlagos szinten sem vonzóak.


ennek a nőnek és a csávónak nem kellett kuporgatni a pénzeket, nem kellett visszafogni a költekezéseket, egész egyszerüen ezek egy más kaszt


most érted, ez a nő randikon is a régi palijáról beszél és elnézik neki a férfiak. Neki szabad. Bennem meg csak azt keresik a nők, hogy mi az a dolog, amivel a lehető legrövidebb uton meg tudnának szabadulni tőlem.


bezzeg ha jól néznék ki akkor nem csinálnák ezt. Mint ahogy azok a nők is a kedvemet keresik, akiknek most kellek.

jan. 21. 21:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!