Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás feldolgozására van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás feldolgozására van valami tippetek a sablon dolgok helyett?

Figyelt kérdés

Mert jelenleg a munkámat sem bírom ellátni, és utcára menni sem. Valahogy mintha nem lenne erőm, elszállt volna belőlem.

Nem vagyok egy gyenge nő de most mégis így èrzem magam.



jan. 22. 13:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
63%
Pszichológus, pszichiáter, ha ilyen szinten lent vagy.
jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
68%

Mindenki más, találd meg azt, ami nálad működik.


Maradj otthon, nézz sorozatokat. Kezdj el egy új hobbit (rajz, zene, horgolás...)

Szedd össze az erőd, és mozdulj ki, akár csak a sarki padig.

jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak ilyen szinten hanem anyagilag is, nemtudok megfizetni egy pszichológust mert majdnem egy táska ruhával lettem kidobva, minden pénzem elment a körülmények megteremtésére.
jan. 22. 13:17
 4/62 A kérdező kommentje:
2. Közelben levő boltig mozdultam ki de hazafele már sírva jöttem és nem bírtam abbahagyni. Rendesen ijesztő ami velem történik.
jan. 22. 13:18
 5/62 anonim ***** válasza:
79%
Pszichiáterhez menj, az van tb-re is, mert vagy idegösszeomlásod van/lesz vagy súlyos depressziós vagy.
jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Mennèk én de tb alapon mikor fogad? Hónapok múlva? Háziorvosi beutaló kell oda? Vagy hogy működik ez?
jan. 22. 13:23
 7/62 anonim ***** válasza:
81%
Hívd fel a háziorvost és kérdezd meg.
jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő telt el a szakítás óta? A kérdés szempontjából sem mindegy, hogy még nagyon friss vagy hosszabb idő telt el.
jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

Mikor párom elhagyott, kiköltözött, 11év után, akkor vettem egy nagy kalapácsot, 2üveg jó bort, megittam a bort, utána pedig szétvertem mindent a lakásban amit nem vitt el, vagy közös volt… jól esett…

Mindent!!!

Pl tányért, poharat mindent újat kellett utána vennem sajátot :D

jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:

8 2hónap telt el.


9 Itt én voltam az a fèl aki eljött vagyis ki lettem dobva egy tàska ruhával…

jan. 22. 13:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!