Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudom, tudom sablon kerdes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, tudom sablon kerdes, de hogyan tegyem magam tul a szakitason?

Figyelt kérdés

Reszletezem:

Egyetemista vagyok, es par napja szakított velem a baratom egyetlen vita miatt (állítása szerint). Ram kente a szakítást is, hogy minden miattam van, de megmagyarázni nem tudta, hogy mit kellett volna mashogy csinalnom.

A vizsgaidoszak kellős kozepen vagyok, egy csomo nehez vizsgam lesz meg, de egyszeruen nem tudok koncentralni a tanulásra sem. Pedig tudom, hogy most ez a legfontosabb es tereljem el a figyelmem stb.

Eletem elso kapcsolata volt es a vilagon mindennel jobban szerettem, szeretem ot, pedig egy fel eves kapcsolatról van szo. Mindent megprobaltam megadni neki, a szüzességemet is o vette el. Szerintem nagyon jok voltunk egyutt, es Bar nem volt rozsaszin kod, es elkezdett átalakulni a kapcsolatunk szeretette es nem pillangok repkedtek a hasunkban szerelem volt már, szerintem nagyon jol kijottunk. Egyutt is laktunk mar, tehát ez is okozhatja, hogy nem volt annyira különleges a kapcsolat. A koronavirus is betett nekunk nagyon, mert o extravertalt es nagyon társasági lény, utal unatkozni es hat mi tagadás, nem volt minden nap újdonság az életünkben, de szerintem a szurke hétköznapokat is meg kell tudni elni.

Barataim sincsenek nagyon, akivel tudnek errol beszelni, mert mindenkinél nagy a hajtás most, es amugy se sok baratom van, legjobb baratom egyaltalan nincs is.:( Szüleimmel egyaltalan nem tartjuk a kapcsolatot, miota lemondtak rolam.

Bp-en elek szinte egyedul, altalaban heti 1-2 napot itt van egy rokonom is, de nem jo annyira a viszonyunk, senkihez sem tudok szolni es azt erzem, hogy be vagyok zarva a házba. Semmit sem lehet csinalni, es amugyis tanulnom kene.

Egy srac van, akinek tetszem es szeretne tolem tobbet, mint haversag, de nem tudok ra ugy nezni, sot most jelenleg senkire sem. Hianyzik az exbaratom. Azt erzem, hogy soha nem talalok hozza hasonlot sem, es hogy hiába ismerkednek semmi ertelme se lenne. Vissza szeretnem szerezni, de ez mar lehetetlen.

Egesz nap sirok vagy üveges szemekkel bamulok magam ele, es tudom, hogy ez igy nem mehet tovabb, valamit tennem kell. Pszichologusra sajnos nincsen penzem.

Kerlek szepen segitsetek nekem, tapasztaltabbak: hogy teszitek tul magatokat eletetek szerelmének elvesztesen?

22L



2020. dec. 21. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Vodka. Sok-sok vodka.
2020. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Egy érett, felnőtt FÉRFI partner. Az kell neked.


A tanulást meg ne hanyagold, egy kis homár miatt!

2020. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Idő. Tudom, közhely, de adj magadnak időt, sírd ki magad, de szabj határidőt arra, hogy ezt meddig hagyod saját magadnak. Idővel könnyebb lesz, beszélj sokat barátokkal, családdal, hozzád közel állókkal, hogy segítsenek átvészelni a következő pár hetet. És amúgy az első sem mond rosszat, picit rúgj ki a hámból, ilyenkor "megengedett", hogy úgy szenvedj, ahogy te akarsz... de aztán állj is fel :) Kitartást, biztos nem egyszerű így karácsony előtt :/
2020. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából erre nincs gyógymód. Te is tudod.

Persze, lehet becsapatni 2-3 Vodkát de attól a probléma nem változik.

Én azt javaslom, hogy nézd (próbáld) kívülállóként nézni a dolgokat.

Mintha nem te lennél a főszereplő. Nézd meg tényleg valósak-e a problémák vagy nem. Mivel igazából most már mindegy csak a jövőbeli hibák elhárítása miatt. Nekem az a tapasztalatom hogy az ilyen ködös dolgok mindig valami más problémát hordoznak. Pl egy harmadik fél.. ..

Nincs sablon ami segíthetne. próbálj a tanulásra koncentrálni, utána öntsd ki a szíved egy barátnőnek. Vagy ha beszélgess valakivel akiben megbízhatsz. Aztán lassan engedd el. 22 éves vagy...

2020. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Ismerős a helyzet, én pont egy éve jártam így. Kapcsolattal együtt úszott a teljes baráti társaság akiket közösen ismertünk meg az egyetemen. Tudom, hogy nem könnyű. Őszinte leszek, nekem az hogy iszogattam néha, hogy pont egy srác támogatott, az nagyon sokat segített. Nyilván magamból indulok ki, nem feltétlenül hat nálad is. De ha úgy érzed lehet benne valami, akkor szerintem engedd közelebb kerülni a haverodat. Akár át is hívhatod, valószínűleg ha tényleg többet szeretne akkor türelmes lesz veled, meg fog hallgatni és segíteni fog a jelenléte. Akár iszogathattok is.

Tudom jól, hogy ez kicsit veszélyes de nekem egy 2,5 éves kapcsolatnál bevált. Az egyik haverommal iszogattam időnként és le is feküdtünk. Idővel éreztem azt, hogy segít és valóban el tudtam engedni azt a bizonyos első szerelmet akinek a szüzességem adtam. Lassan fél éve, hogy össze is jöttem azzal a haverommal és nagyon boldogok vagyunk együtt. Épp azt tervezzük, hogy talán hozzá költözhetnék.


22/L

2020. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

#5 -ös szubjektív véleményt mondott. Nem hiszem, hogy az lenne a megoldás hogy félrészegen összefekszel valamelyik barátoddal.

Szerintem ezt ne vedd figyelembe.

2020. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Meg olyan rossz allapotban vagyok, hogy enni sem tudok. Nehezen letuszkolok egy-ket falatot es ennyi.

Alkoholt nem nagyon fogyasztok, mondjuk van itthon par uveg bor, de nem szeretem.

En ezzel a haverral nem fekudnek le, mert nem is tetszik, belsoleg egyaltalan nem, külsőleg az elmegy kategoria. Azt nem szeretnem, hogy megprobaljuk es tudom, hogy ugy se lenne jo vege es meg o szenvedjen miattam. Par napja mentünk szet, nem tudok senkire ugy nezni most, mindenkiben ot keresnem, keresem is.

KiBeszelni meg lehetetlen, ha nincsenek jo baratai az embernek. A vírus miatt pedig meg a viszonylag közelebbi barataimmal se tudok talalkozni, se egy ölelés semmi. Meg ok is mind tanulnak es sokaknak van barátja is.

2020. dec. 21. 15:51
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Szia

Én szintén így érzek, 2 hónapja szakított a barátnőm velem. Minden nap ezen jár az eszem, és még mindíg hiányzik nagyon.

Nincs nekem se senki olyan akivel megoszthatnám a gondolataim, ismerősöknek nem beszélnék róla.

Csak kitartást tudok kívánni, a tanulmányaira koncentrállj, tudom hogy nehéz de nehogy ez rányomja a bélyegét a szkíta az még fontos lesz az életedhez.

Nem sokra mész vele de küldök egy virtuális ölelést. 🤗

2020. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, nagyon szépen köszönöm! Kitartást neked is:)
2020. dec. 21. 18:36
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

5ös vagyok. Bocsánat ha félre érthető voltam. Nekem úgy jött át, hogy mivel említetted ezt a havert talán olyan személy lehet akiben bízol, vagy esetleg vele tudnál beszélni erről. Nem állt szándékomban azt mondani, hogy feküdj le vele, csak annyit akartam mondani, hogy beszélj a gondjaidról. A szexet és a saját történetet csak azért emeltem ki, mert tudom jól, hogy ha egy sráccal piál az ember az nem feltétlenül biztonságos. Csak a kritikákat szerettem volna elkerülni azzal hogy elmondom a két oldalát. Sajnálom ha félreérthető voltam. Remélem sikerül legalább annyi erőt összeszedned, hogy tanulni tudj. Az éves viszont fontos lenne. Még ha nem is megy le picit erőltetni kell. Csak nem szeretném hogy olyan rosszul legyél mint én voltam.

Küldöm az energiát, és remélem hamar jobban leszel. 🤗

2020. dec. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!