Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van egy exbarátnőm bő fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy exbarátnőm bő fél éve szakítottunk. Azóta ritkán beszéltünk messengeren. Most egyszer csak nézem le vagyok tiltva. 🙄🙄 Másik profilról ránéztem az oldalára és csak 6-8éves bejegyzések láthatóak? Mit csinált a Facebook oldalával?

Figyelt kérdés

Nem voltunk ismerősök a szakítás után kitörölt.

Tehát az új profillal is kéne lássam az új bejegyzéseket nem?

Nem zaklattam nem lájkolgattam a képeit csak időnként megnéztem hogy mi van vele.


jan. 30. 11:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#9 Rá tudsz nézni a saját profilodra úgy, mintha egy random ismeretlen profil lennél. Pár régi posztot vissza kellett állítgatnom manuálisan privátra.


De az is lehet, hogy új profilt csinált.

jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem el kéne engedned. Nem hiába ex. Ha irogatna nekem én tuti távoltartást kérnék. Ezt sose értettem hogy az exxel irogatnak.

Az megint más kérdés ha a gyerekek ügyében . De amúgy nevetséges.

jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12/12

Elengedtem. 🙃

Még ha ez nem is derül ki.

Neked teljesen elképzelhetetlen hogy akik valaha is egy pár voltak jóban maradjanak?

Nyilván akivel úgy lett vége azzal nem beszélgetek.

De ezt nem úgy kell elképzelni hogy napi szinten dumálunk.

Ha pl találkozunk az utcán akkor helló szia mi újság.

Pár mondat és kész.

Vagy te olyankor a fejedet is elfordítod vagy átmész az utca túloldalára?

jan. 30. 14:03
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

13# Ne szépítsük, téged ennél jobban érdekel az exed, ha még ide kérdést is képes voltál kiírni miatta. :) Engem pl marhára nem foglalkoztatna ha exem letiltana bárhonnan, kb észre se venném, mert én nem leselkedem utána.

Lépj túl rajta inkább, keress új barátnőt. Valószínüleg ezért is tiltott le, hogy ne nézegesd, és ne írj neki. :)

jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem szépítek. 😉

Nem csak én írtam neki amúgy tehát nem egyoldalú volt ez a dolog.

Karácsonykor pl ő írt rám.

jan. 30. 14:17
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
De attól még pár dolg látszik. Nekem is látszik pár poszt/ kép...
jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem én sem.

Eddig láttam mindent amit feltöltött megosztott úgy hogy nem voltam ismerős.

Az új profilról meg csak jópár éveseket látom.

Lehet hogy külömbséget tesz a facebook a teljesen ismeretlen és a volt ismerős között?

jan. 30. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!