Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mióta szakítottunk állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta szakítottunk állandóan megváltoztatja a profilképét. Mit akar elérni ezzel?

Figyelt kérdés

Már több hónapja szakítottunk de ez idő alatt 2-3 alkalommal megváltoztatta a profilképét Facebook-on és minden más közösségi média platformon amin fent van. Valamint képeket is tölt fel magáról valamint közös képeket haverokkal, amit eddig nem csinált, ez nem volt szokása. Másfél évig voltunk együtt, végig ugyan az volt mindenhol a profilképe és sosem osztott meg vagy töltött fel semmit.

Mit akar ezzel jelezni? Hogy hű de jól megvan nélkülem? Vagy éppen az ellenkezője?

Azt még fontos megjegyeznem hogy én szakítottam vele.



2022. dec. 16. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Nagyon jól meg van nélküled
Szenved, hiányzol neki
Nem miattad csinálja
34 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Kiszabadult a ketrecedből és élvezi az életet.
2022. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Te most miből gondolod hogy én "ketrecben tartottam"?
2022. dec. 16. 18:05
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Csajozik egszeruen. Be akar vágodni a másik nemnél.
2022. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Ismeretlen Effect ***** válasza:
65%
Valójàban fészkelődik, figyelmet hív fel, màr nem telefonon! És úgy latszik nàlad betalàlt.. Tipikus csajos megnyilvànulàs szakítàs utàn. Mutatja a külvilág felé, ez esetben akár feléd is, hogy éli az életet minden f@sza stb.. Túlzott belső én kimutatàsa, önbizalom hiàny.
2022. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

Mondok jobbat. Exemnek évek óta ugyanaz a homályos, apró méretű profilképe volt. Én tettem ki vele több közöset is (tini voltam, kis szerelmes, ma már nem csinálok ilyet) és neki is mondtam többször, hogy jól esne, ha neki is kint lenne valami, mert így olyan, mintha én nyomulnék rá, ő meg nem vállal fel (be se lájkolta a képeimet soha). Azt mondta, marad a képe, jól bevált. Na, nem emiatt, de szakítottam vele, majd aznap (!) kitett egy új profilképet. Azt, amit én is kitettem akkor másfél évvel ezelőtt :D Így akart visszaszerezni. Csóró, nem jött neki össze :D


Amúgy ezek a folyamatos szakítás utáni posztolások azért vannak, mert figyelmet akar. Már nincs párja, akitől pozitív visszajelzést kaphat, így lájkokban méri. A haveros képek meg neked szólnak, hogy lásd, nélküled mennyire buli az élete. De amúgy csak szenved. Ha túl lenne rajtad, hidd el, nem csinálná.


Slusszpoén: az előbb említett exem egy hónappal szakítás után csinált egy random nagynénje ismerősének ismerősével cuki romi képeket, hogy eteti villával a csaj, meg átölelik egymást. A nagynénje meg rám írt, hogy nézzem meg az XY mappában nála, hogy van új barátnője :D Kiderült, hogy soha semmi nem volt köztük...

2022. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Miert szólna neked.
2022. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#5-ös köszönöm! :) Én is így gondolom de a válaszokból és a szavazatokból azt látom hogy itt másoknak nem ez a véleménye. Pedig én több helyen is ezt olvastam, hogy aki így viselkedik szakítás után az (nem minden esetben, de nagy valószínűséggel) szenved. Ha tényleg így van, nem baj hadd szenvedjen. Én is rengeteget szenvedtem miatta a kapcsolatunk alatt, nem véletlenül szakítottam vele.
2022. dec. 16. 18:21
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csak te csorgatod utána a nyálad, számolgatod, hogy hányszor cserél profilképet meg hány haveros fotót tölt fel. Szerintem engedd el őt, nem miattad teszi ki a képeket, inkább új partnerre hajt...
2022. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Fáj az igazság? 🤣😂
2022. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%

it akar ezzel jelezni? Hogy hű de jól megvan nélkülem? Vagy éppen az ellenkezője?


Azt még fontos megjegyeznem hogy én szakítottam vele."


Fu de kreten no vagy.. jobban is jarr nelkuled.

2022. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!