Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes az exnek egy levelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes az exnek egy levelet írni hosszabb idő múlva?

Figyelt kérdés

Én szeretnek vele kibékülni, nem volt problémánk sosem csak a távolság.

Mostanra tudtam megoldani de úgy néz ki hogy o Ismerkedik.

Leirnam a gondolataim, pillanataink, mit szeretnek min változtatnek.

Csak meg hagynám kicsit csillapodjon a dolog.

Nők lányok, ti örülnétek neki?

27/f


jan. 30. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egy próbát megér,nincs veszítenivalód. :)
jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ez a hajó már elment ha a csaj ismerekdik, továbblépett.



Ha a te lelki békéden segít, írd meg a levelet, éd égesd el.


Aztán nézz körül, ismerjedj te is.

jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Ha csillapodik a dolog lehet rosszabb.

Én pl valamit lezárok akk utána mindegy.

jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Neken egyszer írt valaki így. Nevetségesnek tartottam. Ha akkor nem tudott megtartani, később ne pedálozzon.
jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

egy dolog hogy ismerkedik, de ha ő sem lépett túl rajtad és nem zártátok le, csak a távolság volt a baj, akkor ott még ha vannak érzelmek akkor ott is lehet folytatni ahol abbamaradt.

Tenni kell azért ami még müködik. Nálam hosszabb kapcsolat ért véget én nem örülnék ha jönne ismét én lezártam...ha meg ő nem zárta le akkor majd lezárja..ennyi

jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Mit veszíthetsz?
jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat én pont hogy nem hagynám a dolgot csillapodni, lehet ő is szenved és őrlődik. Semmi veszítenivalód nincs, max az idő amit a hezitálással töltesz. Szerintem nyugodtan keresd fel, bátran, őszintén! Kívánom a legjobbakat. Hajrá!
jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A te esetedben szerintem egy próbát megér, hiszen azt mondtad, hogy nem volt gond, csak a távolság.


Én elutasító választ kaptam. Mi ugyanis nyáron nem szépen váltunk el. A levelemet fél évvel később (decemberben) nem fogadta szépen. Most mondanám, hogy rosszul alakult a dolog, de nem. Ez ugyanis meghatározó élmény volt, ami elindított engem egy jó irányba.

Többet nem keresek olyan nőt, aki szakított velem.

jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De megkért a végén hogy ne Irjak mert sok voltam a beküldési szándékkal, ezért szeretném később
jan. 30. 17:26
 10/14 anonim válasza:
59%
Az jó hogy ha kiirod magadból, írd meg de ne küldd el neki sztem
jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!