Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom 2 év után szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 2 év után szakított velem múlt héten azóta viszont minden nap irogat, ez most mi a részéről, miért keres?

Figyelt kérdés
Azt mondta elmúltak az érzései irántam, nem haraggal váltunk el de én nem akarok sem barátja, sem beszélgetőtársa lenni, ha így döntött. Ma is megkérdezte pl hogy vagyok hogy telik a napom. (nem éltünk együtt)
jan. 31. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd meg tőle, erre ő tud pontos választ adni. Ezernyi oka lehet.
jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Szex? Kötődés? Magány? Ne tartsd vele a kapcsolatot és kész.
jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Neked legalább volt párod! Nekem mi jut? Az incel lét.. mégse sírok itt.
jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

"Ma is megkérdezte pl hogy vagyok hogy telik a napom."

Hogyan, hol, milyen formában kérdezte? Azt a csatornát kell megszüntetni. Persze előtte mondd meg neki valahogy, hogy kösz az érdeklődést, jól vagy, és többet semmilyen megkeresésére nem fogsz válaszolni.

jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Ezt magáért teszi. Azért, hogy megnyugtassa magát, hogy minden oké veled, szóval ő mégse volt olyan rossz veled, hogy szakított.

Ez egy mélyebb szembenézést igényelne, hogy rájöjjön, de ha rákérdezel, akkor se fogja beismerni, ezt az ember soha nem fogja bevallani magának.


Ha mindig válaszolgatsz neki, akkor egy idő után alábbhagynak majd az aggodalmai, mivel megnyugodott az idő múlásával és a válaszaid is segítettek neki, hiszen jelzed neki, hogy "jól vagy, minden oké".

jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjunk, hogy Te vagy a férfi, és a nő. Lehet hogy az exemmel jöttél össze, amikor még nem is szakítottunk?
febr. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és azért teszi ha szüksége van a segítségedre azt még kihasználja.
febr. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajat komfortja miatt keres. A szakitast regebb ota erlelte, de megszokott butordarabkent hianyol. Ez minden emberben ott van, csak nem mindenkinek van pofaja ugy tenni, mintha a masik nem erzo leny lenne.
febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha nem keresnéd,semmi értelme.Ha reagalsz újra folytatódik minden, valamint a 7,8 válaszolnak igaza van.Hallgass egy kívülállóra
febr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!