Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Múlt hétfőn szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt hétfőn szakított velem a barátnőm. Mint derült égből a villámcsapás ért engem, mert nagyon szép volt egészen addig a kapcsolatunk. Szerintetek van -e rá még esélyem arra, hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés
A szakítást megelőzően szünetet kért tőlem ami miatt már sejtettem, hogy nem lesz ennek jó vége. Az volt a problémája, velem, hogy nem jelentek számára kihívást és neki olyan pasi kell, aki kihívást jelent számára. De szerintem ez kamu. Az a sejtésem, hogy összejöhetett valakivel, mert a viselkedése is teljesen megváltozott felém.

2013. ápr. 16. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő más pasival összejött, és veled emiatt szakított, akkor mégis mi a fenének akarnád visszakapni? Gondolod, hogy érdekesebb, izgalmasabb leszel ezután neki?

Nem illetek össze, törődj bele, neki nem te kellesz. A hiba nem feltétlenül benned van, csak különböztök.

Keress egy olyan lányt, akinek te kellesz.


29/n

2013. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Üdv!


Én is így voltam 1.5 évvel ezelött.Ugyan ez volt a szitu.Az okot nem tudom,úgy tudom nem volt senkije biztos informáciokból tudom.Az ok nálam az volt szerintem hogy még hogy hülye szóval éljek,élni akart és több f@szt is ki probálni.De ez is lehet hogy a te esetedben más van a képben,én is arra gondoltam amikor velem ez történt,de nálam nem ez volt.1-2 hónap alatt el felejtettem a dolgot,tedd te is azt.Keressél más csajt.Nem pitizzél neki.Én kerestem magamnak dugogatni való kis csajokat,addig is elterelték a figyelmem:)Szex és semmi más.

2013. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Jobb ez így, most megtanulod mennyit érnek a nők. Mit gondolsz miért mondták már az ókorban, hogy a "nőknek nincs lelke"? Miért rendelték a római jogban gyámság alá a nőket?

Normális férfi mindig is lenézte a nőket, csak a mai elcseszett világunkban van ez a nagy egyenjogúság.

De valójában minden igazi férfi érzi a lelke mélyén, hogy a nőkben nem lehet megbízni.

Mindig lesz valami okuk félre lépni. Mindig vannak kifogásaik, hogy aktuálisan mi nem jó nekik.

Üldözd ki a fejedből azt az ideált, hogy vannak tisztességes, érzelmes, szeretni való és megbízható nők. Ilyen nők csak a férfiak képzeletében élnek. A valóságban mind buta, együgyű, felületes ösztönlény akiket nem tudsz megváltoztatni. Tehát csak dugd őket, arra valók.

2013. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha keres, ne lépj kapcsolatba vele, szrj a fejére (látszólag), te semmiképpen ne keresd őt, és akkor talán még lelkiismeret furdalása is lesz, na meg az ,,értéked" nőni fog azáltal, hogy nem futsz utána, hanem szinte semmibe veszed. Meg is érdemli.

Meg fog lepődni.

2013. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
3. vagyok, ezt csak onnan tudom, hogy amikor szakítottam a barátnőmmel (jogosan), akkor azt mondta, hogy: oké. (Ennyit!!). (mint utólag kiderült, már volt közben más pasija, nem kellett aggódnia, hogy fsz nélkül marad. Ez nekem rosszul esett, hogy ilyen félvállról kezeli, megtanultam, hogy nekünk is ugyan úgy kell piszkálni és kibszni a csajokkal, ahogy ők szokták ösztönösen velünk.
2013. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a 4., 5. és a 6. hozzászóló vagyok, elírtam.
2013. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hány éves vagy?
2013. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam az egészen, és azt hiszem az lehetett talán a legnagyobb hibám, hogy nagyon kényelmesen, komfortosan éreztem magam vele. Valószínű, hogy emiatt hiányolhatta azt a bizonyos kihívást. Én Budapesten élek, ő pedig Gödöllőn, és hetente többször és hosszú napokat töltöttünk együtt, különösen hétvégén.Mindig ő jött fel hozzám Pestre nyilván azért is így alakult, mert itt többféle programot lehet csinálni mint szerintem Gödöllőn.
2013. ápr. 17. 07:29
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:

Semmi baj nincs veled, ne emészd magad, nem tudott értékelni, más kell neki, ennyi. Majd jön egy olyan csaj akinek te kellesz, olyannak amilyen vagy.

26F

2013. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ne hallgass azokra, akik dühöt hordoznak magukban, mert elvakítja őket! Nem látnak tisztán!


Én lány vagyok, és engem is dobtak már ki, mégsem hiszem az összes férfiról, hogy lelketlen szörnyek, akik kihasználják a nőket alantas vágyaik kielégítésére, és mikor már nem kellünk, akkor lelkiismeret furdalás nélkül kidobnak minket! Arról nem is beszélve, hogy mikor együtt voltunk, akkor is megcsalt fűvel-fával.


Attól, hogy egyszer összehozott Téged a sors egy olyan lánnyal, aki nem méltányol, még nem kell a többit is lenézned!


Szerintem, ha mindketten úgy akarjátok, akkor idővel még békülhettek. De fontos hogy elegendő idő teljen el! Egy hét még nem elég! Várj!

2013. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!