Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Talán kicsit zavaros lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán kicsit zavaros lesz ,nagyon zaklatott vagyok. Megismerkedtem valakivel két hónapja. Minden a legnagyobb rendben , minden nap találkoztunk , éreztem ,hogy szeret velem lenni. Bár sosem mondta , hogy szeret , de egész nap írt ?

Figyelt kérdés

Érdeklődött , írta sokszor ,hogy nagyon várja már az estét , kérdezte ,milyen a napom. Nem ivott , nem hazudott és nincs senkije. Én követtem el egy hibát. Nem fogadtam el, hogy nem a szavak embere és nem mondja , hogy jó velem , vagy szeret ,vagy ilyesmi. Mindig mondta,hogy ha nem érzem , ott baj van és elhihetem, nem véletlen jön mindig hulla fáradtan hozzám. Nyaggattam. A végén beláttam, bocsánatot kértem többször és mindent megtettem, hogy helyrehozzam. De éreztem, hogy valami változott. Ma reggel már hiába írtam neki, délelőtt válaszolt valamikor ,hogy neki ez nem megy es a hiba benne van. Én mindent megtettem. Ami igaz is, mert főztem a kedvenceit , rengeteg dolgot tettem, amivel a kedvében járok. Megleptem őt , stb. Sütöttem , stb. Ma mégis szakitott messengeren.

Hiába írtam már neki, hogy beszéljünk meg , amikor jön a cuccaiért , azt írta , valamennyit majd talán beszélünk és nem az én hibám. Kérdeztem, nem fogok hiányozni ? Azt írta , hogy egyik pillanatról a másikra nem felejti el es majd az idő eldönti, de neki most ez nem megy és nincs felkészülve egy komoly kapcsolatra mégsem.

Kérdeztem van valakije , írta,nincs. Tudom, igazat mond.


Mit tegyek , ennyire elrontottam , mi az igazi ok ? Borzalmasan érzem magam.



febr. 6. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszel ezzel a helyzettel valahogyan megbarátkozni! Idővel aztán majd enyhül a fájdalom. Addig türelem!
febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

A férfiak békességet és nyugalmat IS keresnek egy kapcsolatban. A nyaggatás meg hitetlenkedés csak lefáraszt, arról nem is beszélve, hogy akkor nem is bízol a másikban, ha nem hiszed el, amit mond. (és tegyük fel, nem hazudik, mint ahogy a legtöbb femcel beállítja a férfiakat)

És ezzel rontottad el, mivel még fáradtan is érkezik hozzád és ahelyett hogy feltöltődne nálad, még le is szívódik a nyaggatásokon keresztül.

febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj belőle és legközelebb ne telepedj rá a másikra.
febr. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen pasik. Azért nem mondta, mert nem érezte, és nem akart az arcodba hazudni. Nyaggattad, mert érezted, hogy valami nem oké. Valószínűleg van egy ex, vagy valaki akit még nem engedett el. Legközelebb hallgass a megérzéseidre, ha nem kölcsönös, ne nyomulj, engedd el.
febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottal el semmit. Azert nem mondott semmit neked, mert nem volt lezarva reszerol az elozo kapcsolata. Idovel rajott, hogy egy uj kapcsolat nem oldja meg a masik lezarasat.
febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Megkerdeztem tőle az első napokban ,hogy van e a képben még valami ex. Azt mondta, nincs , már rég vége az utolsó kapcsolatnak is és semmi nem maradt belőle. Nem hazudik , ez biztos.

Mára arra jutottam, hogy elrontottam teljesen, mert nem arra figyeltem, hogy mindig itt van nálam, ide rohan munka után és egész nap ír , érdeklődik.

A szavakat akartam, mert egy barom marha vagyok , aki ha kap egy kis jót az élettől , rögtön tönkreteszi annyira ,hogy esély sincs a helyrehozásra.

Köszönöm a válaszokat , minden jót.

febr. 7. 11:39
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz , talán még annyi , hogy bár máskent csinálhatnám, de nincs rá esélyem e a legjobban azt bánom , hogy nincs itt. Bár rövid volt az idő , de hiányzik minden közös pillanat és valóban átgondoltam a dolgokat és őszintén megbántam , de ez már nem segít. Következő kapcsolatom azt hiszem, nem lesz , ezelőtt három évvel volt a szakításom, azóta csak vele próbáltam meg. Talán egyszerre sok teher szakadt rám az élet más területein is , de tudom, ez nem mentség. Tönkretettem mindent.
febr. 7. 11:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem rontottál el semmit, hidd el. Nagyon sajnálom a helyzeted, szívszorító olvasni a történeted, a soraidon keresztül is átjön mennyire fáj neked ez az egész helyzet. Ha valaki komolyan érdeklődik irántad és tényleg kedvel, az nem fog ennyitől elijedni, főleg, hogy bocsánatot is kértél tőle és mindent megtettél, hogy a hibádat kijavítsd, ami ráadásul egyáltalán nem volt egy főbenjáró bűn, vagy bármi olyan, amit ne lehetne megbeszélni. Ha tényleg annyira érdekelted volna, akkor az lett volna a minimum, hogy ad egy második esélyt, és max azután szakít, ha továbbra is nyaggatod. Te nem kaptad meg ezt az esélyt, annak ellenére sem, hogy a kedvében jártál, foglalkoztál vele, mindent megtettél érte. Előbb-utóbb szerintem ugyanez lett volna a végkifejlet (szakítás), csak akkor meg valami más indokra fogta volna. Nem volt oda érted eléggé, ez teljesen biztos, mert ha oda lett volna, ezt a kis problémát elég egyszerűen meg tudtátok volna beszélni, ehelyett ő inkább eldobott. A hiba tényleg nem benned van, inkább örülj, hogy még most szakított, nem pedig hónapokkal később, amikor még jobban megszeretted volna. Fel a fejjel és kitartást, hidd el, lesz nála sokkal jobb párod is.
febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit is tudott volna hozzad kotodni, akkor nem lelepett volna, hanem probalt volna valamit tenni, megoldani stb. Abbol latszik, hogy mennyire nem volt benne a kapcsolatban, hogy meg se probalt tenni semmit. Egy tarsat kereso ferfi nem szalad el ennyitol. O pedig nulla energiat tett a megmentesbe, helyette lelepett.
febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Próbálom majd ezeket bevésni, többször elolvasom. Köszönöm mégegyszer. Azt hiszem, most megtanultam a leckét. Végre találtam egy olyat, aki nem link , nem tart több vasat a tűzben és elüldözöm. Sajnos annyira fáradt és túlterhelt vagyok, munka után minden nap főztem, vártam őt, sok a gond a munkában is.

Pedig olyan nagy örömmel vártam és készültem minden alkalommal.


Titokban rendeltem neki egy sálat ,amit tudom, szeretett volna. Nagyon örült.

Sajnos ennyit tudtam adni és értem, amit írtok, de azért ha valakit két héten át nyaggatnak, abból tényleg elege tud lenni.

Ahhoz képest ,hogy az elején mondta, hogy majd mindig simogatja a hosszú hajam, mert annyira tetszik neki és majd mindig szorosan ölel, talán az első két este valósult meg ebből valami. Nem is tudom, fura volt.

Vagy a sok levelezés ment az agyára ? Az se lett volna baj, ha mondja. Nem igazán beszélgettünk.

Én nem vagyok alkalmas egy kapcsolatra , túl sok vagyok , állandóan olelgettem és puszilgattam, láthatóan terhére volt.

Most a levelekre gondolok, azokra,hogy mindig írta ,hogy várja már nagyon a találkozást. Kérdeztem , hogy gondol - e rám és írta,hogy másra se gondol. Ezek szerintetek igazak voltak ?

Érdeklődött egész nap , tényleg nem mondhatok semmit, amit felróhatnék neki es ez a legrosszabb.

Bár másképp csináltam volna , most ittmaradtam a szavai, de már a tettei és jelenléte hiányával, mert büszke és követelező voltam.

Fáj az elengedés , mostanában sajnos kijutott belőle.

Mit jelent vajon valójában , hogy nincs kész egy komoly kapcsolatra ? Leírta csomószor , hogy nem bennem van a hiba és én mindent megtettem és a baj vele van.

Próbáltam vele beszélni , de úgy látom, biztos a döntésében , kérdeztem ,hianyzom e Neki. A válasz annyi volt ,hogy majd az idő eldönti és nem felejti el az ember egyik napról a másikra. Semmi olyasmi ,hogy beszéljük meg ,vagy hogy hiányzom...

Ülök a kanapén , ahol pár napja együtt kávéztunk és nem tudok mást mondani , csak azt ,hogy másként csinálnám. Elege lett. Nem csoda.

febr. 7. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!