Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak voltatok úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak voltatok úgy, hogy szakítottatok a barátnőtökkel és az nem akarta elfogadni és folyamatosan zaklatott?

Figyelt kérdés
Mert nálam ezt csinálja 2 hónapja,volt,hogy nem válaszoltam neki telón meg facén napokig akkor eljött a munkahelyem elé. Kicsit arrébb mentünk és mondta,hogy így szeret meg úgy szeret én mondtam neki,hogy én nem szeretem és nem akarok tőle semmit,erre elmondott mindennek leanyázott. Eltelik pár nap és ez ismétlődik. Mit tennétek?
2016. okt. 21. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, hónapokig zaklatott, de végül szép lassan elmaradozott. Elképesztő féltékenykedése miatt szakítottam vele. Aztán néhány év múlva összefutottam vele, és akkor felháborodottam mondta nekem, hogy: "Azt hittem hogy visszajössz hozzám és újrakezdjük." Mondtam hogy ez lenne az utolsó dolog amit tennék, és otthagytam. Nem tudsz sokat tenni ilyen helyzetben, csak annyit hogy kerülöd, nem válaszolsz neki, és szép lassan el fog maradozni a zaklatása...
2016. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyire nem lehetsz hülye, hogy még egy nőt sem tudsz lerázni!

Amúgy meg minek jöttél össze hülye nővel?! A te bajod!

2016. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

XD

Volt.

Ne beszélj vele.

2016. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!