Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most leptem ki egy 6 eves kapcsolatbol erzelmileg bantott mindig engem hibaztatott nem torodott velem

Meg azt is probalta be meselni,hogy nem vagyok mentalisan egeszseges

Most azt mondja mindent be lat h nem azt adta amit meg erdemlek.

Viragot vett igerget megint mit tegyek? h ne essek vissza a kapcsolatba?


febr. 25. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ígérgetnie. Már eddig bizonyította, hogy nem szeret, és a nem a megfelelő számodra. Vége.
febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg a kapcsolatot. Mondd el neki, hogy részedről vége, ne keressen. Ha nem érti meg, tiltsd le mindenhol. Ha nem tud megkörnyékezni, nem mész vissza hozzá. Ez az egyetlen opció, ha aggódsz, hogy a döntésed nem elég szilárd.
febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit? Hát ignoráld. Nem véletlenül léptél ki.

Ha ákrmilyen módon vissz tud csábítani akkor meg is érdemled.

febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Állj ellen!
febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

"Meg azt is probalta be meselni,hogy nem vagyok mentalisan egeszseges


Most azt mondja mindent be lat h nem azt adta amit meg erdemlek."


Össze vissza manipulálni próbál és hazudozik neked. Ha visszamennél jó eséllyel hamarosan előkerülne újra hogy érzelmileg bántalmaz és ismét mentális bajokkal vádol. Kuka az ilyen, semmiképp se menj vissza. Rohadjon meg ott ahol van.

febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el örökre, jobbat érdemelsz!
febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne vedd figyelembe, tiltás, törlés, ha megjelenne személyesen mondd meg neki, hogy feljelentést teszel ha mégegyszer elő bukkan.

Keress fel amúgy pszichológust. Valószínűleg nárcisztikus alakba futottál bele és a verbális bántalmazás utáni kigyógyuláshoz szakemberre van szükséged.

febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!