Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Németből jöttem haza idén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Németből jöttem haza idén kezdek majd egyetemen de előttem van még egy szakítás (kapcsolat már nagyon lapos, sok a probléma). Vissza kéne mennem szakítani és a dolgaimat elhozni.Ötlet hogyan tudnám olcsóbban haza hozni a dolgaim?

Figyelt kérdés

márc. 1. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Milyen egyetemre készülsz? Ugye, nem magyar szakra, de nem is matematikára?


Mi az, hogy “Németből”?


Az elemi logika alapján szerinted honnan tudja bárki olvasó, hogy milyen módon és mennyiért tudod hazaszállíttatni a holmidat?

Milyen ingóságok, milyen mennyiségben?


Ha szakítani akarsz, tedd azt.

márc. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni 3 napos oda vissza vonatjegyet is.

Vagy vannak telekocsis oldalak is pl ahol összefognak hogy egy kocsival többen mennek ki. De magánbuszok is vannak ilyenek.

márc. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Úristen, hova züllött az oktatás!
márc. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kajak felvesznek egyetemre egy ilyen embert, aki nem tud egy egyszerű kérdést sem megfogalmazni, nem ismeri a központozást, sem a google keresőt, és nem képes a nemzetközi költöztetők árait összehasonlítani? Remélem, ez csak valami vicc. Amikor én voltam fiatal #régenmindenjobbvót az ilyeneket már általánosban megbuktatták. 😕 Ez amúgy mitől párkapcsolati kategória, ha valaki költöztetőt keres?
márc. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1. Megnyitod a google keresőt. 2. Megkeresed a nemzetközi költöztetéssel foglalkozó vállalkozókat annak a településnek a környékén, ahol Németországban laktál. 3. Kérsz tőlük árajánlatot online vagy telefonon. 4. Ezeket összehasonlítod, és eldöntöd, hogy egyáltalán megéri-e egy használt tévét és két koszlott fotelt, pár fazekat, egy ikeás szekrényt átszállítani fél Európán többezer Euroért. Fyi: nem. Jobban jársz, ha egy helyi börzén eladod, a nemzetközi költözésnek pl műkincsek, hangszerek, többtízmillás vagy nehezen beszerezhető műszaki felszerelések, antik bútorok esetében van értelme.
márc. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem párkapcsolati, hanem logisztikai kérdés. :)
márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!