Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek a volt baratnomtol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhasználó2204 kérdése:

Szerintetek a volt baratnomtol okés olyat listát kapni hogy mit nem szeret bennem? Ezt akkor kaptam még mikor együtt voltunk.

Figyelt kérdés
Szerintem elfogadhatatlan bárkitől is nem hogy egy olyan embertől aki szeret téged, ez egy lélektelen érzelem mentes dolog és olyan amit nem lehet elkövetni senki ellen sem mert ez nem emberi tulajdonság szerintem. Elképesztő hogy mit képzelt magáról, mennyire önfejű lelketlen önző ember de nem tudom abba hagyni erről az agyalást. Ti mit gondoltok?

febr. 28. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj amit ő nem szeretett lehet más szeretni fogja. Az meg nem szép hogy listán adta de pl én is elmodtam a férjemnek mit nem szeretek benne min kéne egy picit válztatnia ahogy ő is nekem.
febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem embertelen inkább kétségbeesett húzás. Nem volt értelme.
febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem, de egy párkapcsolatban figyelni kell a másik érzéseire, perspektívájára és ő ezt figyelembe se vette. Felháborító hogy ilyet enged meg magának, és nem olyan dolgokat irt amik javító szellemuek, bár azt se kell elfogadnom hiszen én döntők de olyan miatt szidott hogy érzelmes ember vagyok és ez nem férfi és nem tetszik neki, mondom jó olyan mint ha a szemem színe miatt szidnál, vele született dolog. Szeretett mindig is az elfogadás, úgy szeretlek ahogy vagyról szólt és mi nem estünk át a lo túloldalára ahol már sírtam mert nem írt reggel. Problémás egy hölgy volt az fix
febr. 28. 21:36
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Örülj, hogy vége.
febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Örülök, csak nemtudom elengedni mert egy gyerekkori szerelem volt de úgy érzem hogy osszekellett törni a szívemet hogy megmentsék a lelkemet. 1 hete szakítottunk már sokkal jobban vagyok hiszen nem tisztelt, nem vette figyelembe az érzéseimet de mégis hiányzik nem a személy hanem az emlékek, gesztusok. Kicsit üresnek érzem magam, úgy érzem hogy nem fogok tudni szerelmes lenni úgy igazán. Mi tévő legyek? (Első szerelmem volt :) )
febr. 28. 21:41
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Lehetséges, hogy ezzel a listával próbálta kommunikálni, hogy miben kellene változtatni ahhoz, hogy működjön köztetek a dolog. Pl hogy utálom, hogy a koszos ruháid mindig szerteszét hagyod. Mik voltak rajta?
febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az idő segít, koncentrálj magadra, ami boldoggá tesz azzal foglald le magad, barátok, család és ha kell sírd ki magad. Inkább ne igyál, mert lehet rászox és a "vigasz" szexet se ajánlom, mert ramatyul éreznéd magad. Persze ha túl vagy rajta már késő, bár hiába érzed, hogy jobb, akkor se vagy tőle. Legalább 6 hónapnak el kell telnie, de tovább szokott tartani. Ne légy mérges rá sokáig, mert magadat mérgezed miatta. Kitartást!
febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Szegénykém, elsőre jól beleszaladtál, sajnálom. Nem, egyáltalán nem okés. Nem vagy köteles olyannak lenni, mint amilyet ő elképzelt magának. Ez a lány nem is látott téged igazán, csak a fejecskéjében volt egy kép, és neked ahhoz kellene igazodnod? Na nemár
febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Arról 1 szó sem esett, hogy te milyen voltál vele. Lehet, tényleg ez az utolsó kétségbeesett listája volt ahhoz, hogy kezdj valamit. 🤷
febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
A megírt lista kicsit már sok, de maga az a helyzet sztem nem szívtelenség, hogy vki őszintén elmondja, hogy vmi nem tetszik neki benned. Akkor is, ha olyan a dolog, amin szerinted nem változtathatsz. Akkor inkább kussoljon, hazudjon neked? Maradjon benn egy olyan kapcsolatban, amiben nem érzi magát jól?
febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!